Truck Simulator Ultimate Hileli APK 1.2.5 (undefined)

Gilberto Terry -

Truck Simulator Ultimate Para Hilesi İle Birlikte Oyunun Eğlencesini Artırabilirsiniz! Truck Simulator Ultimate Para Hileli Oyununda Taşımacılık Yapmaya Hazır Mısın?

Truck Simulator Ultimate  Hileli APK 1.2.5

Genel bakış Truck Simulator Ultimate

İsim Truck Simulator Ultimate
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.2.5
Boyut 78.67 Mb
Hileli undefined
Kategori Simülasyon
Geliştirici Zuuks Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.zuuks.truck.simulator.ultimate
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Truck Simulator Ultimate 2022 Nedir?

Tır ve kamyon şoförlüğü ile birlikte yük taşımacılığı yapma amacı üzerine kurulu olan online bir mobil oyundur. Taşımacılık şirketinizi kurabilir, lojistik elemanlarını kiralayabilir, araç filosu sahibi olabilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz.

Türkiye, Rusya ve Amerika’nın içerisinde bulunduğu 14 farklı ülke içerisinde geçen oyunda, çok oyunculu bir deneyimi tecrübe edebilirsiniz.

Ofislerinizi oluşturabilir, kamyonlarınıza modifiye yapabilir, Türkçe dil desteği ve seslendirme eşliğinde mobil oyunu oynayabilirsiniz. Truck Simulator Ultimate Hilesi kullanarak oyun içerisinde hızla zengin olabilirsiniz.

Advertisement

Truck Simülatör Ultimate 1.0 6 APK oyunu içerisinde şehirde, otoyollarda, dağ yollarında ve değişiklik gösteren hava durumu eşliğinde, geliştirilmiş bir sürüş deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

32’den fazla farklı kamyon kullanabilirsiniz. Truck Simulator Ultimate APK Son Sürüm ile birlikte oyunun güncel versiyonunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Truck Simulator Ultimate Hileli APK oyunu, “Zuuks Games” tarafından geliştirilen bir simülasyon oyunudur ve tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Online oyuncularla birlikte taşımacılık yapmaya hazır mısınız?

İndir Truck Simulator Ultimate [78.67 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş