Troll Fighter APK Hile 1.0.68 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Troll Fighter APK Oyunu İçerisinde Bulunan Komik Karakterlerle Dövüşün Heyecanını Artır! Troll Fighter Hediye Kodu Kullanarak Karakterlerine Kıyafet Satın Al!

Troll Fighter APK Hile 1.0.68

Genel bakış Troll Fighter

İsim Troll Fighter
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 1.0.68
Boyut 42.40 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Pixelanimasyon
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.pixelanimasyon.trollfighter
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Troll Fighter Pixel APK Nedir?

Sosyal medya fenomenlerinin komik karakterlerini seçerek, 1’e 1 ya da turnuva mücadelelerinde rakip oyuncularla kavga edebileceğiniz 2 boyutlu bir dövüş oyunudur.

Troll Fighter APK Android Oyun platformundaki kullanıcılara sunduğu mizah ve rekabet özellikleri ile popüler bir hale gelmiştir. Oyun içerisindeki karakterlerin farklı yetenekleri bulunmaktadır.

Örneğin, Kenan Komutan isimli karakter top atışı ile gülle saldırısı yapabilmekte, düşman karaktere şarap şişesi fırlatabilmektedir.

Troll Fighter APK Hile Son Sürüm oyununda 80 saniye içerisinde rakip karakterin can çubuğunu sıfıra düşürmek için tekme, yumruk ve özel yeteneklerle saldırı yapmak, oyunun temel amacını oluşturmaktadır.

Troll Fighter APK Para Hilesi ile karakterlerinize özel kıyafetler satın alabilirsiniz. Troll Fighter Hediye Kodu 2022 ile ücret ödemeden avantajlardan hemen faydalanabilirsiniz.

Troll Fighter APK Hile oyunu, “Pixelanimasyon” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülmüştür. Mobil hile oyunu içerisinde eğlenceli karakterlerle çevrimiçi mücadeleye katılabilirsiniz.

İndir Troll Fighter [42.40 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş