Traffic Rider APK Hile 1.81 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Traffic Rider APK Oyununda Motosiklet Kullanarak Hız Sınırlarını Zorlamaya Hazır Mısınız? Traffic Rider Hile Oyunu İle Sınırsız Para Kullanabilirsiniz!

Traffic Rider APK Hile 1.81

Genel bakış Traffic Rider

İsim Traffic Rider
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.81
Boyut 126M
MOD Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Soner Kara
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.skgames.trafficrider
MOD Özellikleri +
  • Mod Menüsü
  • Klipsiz
Tanımlama

Traffic Rider Nedir?

Motosiklet sürüş tecrübesini akan bir trafikte diğer araçların arasında doyasıya yaşayabilmeniz için tasarlanan mobil bir yarış oyundur. “Soner Kara” tarafından geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde kullanıcıların erişimine sunulan +25 farklı motosiklet, farklı dizayn edilmiş sürüş güzergahları, heyecanla oynayabileceğiniz kariyer modu, Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

Motosiklet kullanıyor olabilirsiniz ya da motosiklet sürmek hakkında hiçbir fikriniz de olmayabilir, her iki ihtimalde de heyecanlı bir sürüş keyfine akıllı cihazınızdan katılabilirsiniz.

Traffic Rider APK İndir oyununda, ses efektleri gerçek motosikletlerin sesleri kayıt edilerek özenle hazırlanmıştır. Sürüş yaparken kamera açılarını değiştirebilir, simülasyon tecrübesini yaşayabilirsiniz.

Traffic Rider Hile İndir ile birlikte oyunu sınırsız para kullanarak oynayabilirsiniz. İstediğiniz motoru satın alarak hız limitlerini alt üst edebilirsiniz.

iOS ve Android sistemli her cihazda oynayabileceğiniz mobil oyunu, Traffic Rider APK Oyun İndir ile sitemizden indirebilirsiniz.

Traffic Rider APK Hile oyununda mod menüsünü kullanabilir, +70 farklı görevi yerine getirmek için motosikletinizi sürmeye başlayabilirsiniz.

İndir Traffic Rider [126M]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş