Traffic Racer APK Hileli 3.7 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Traffic Racer APK Oyununda Hız Sınırlarını Zorlamaya Hazır Mısınız? Traffic Racer APK İndir Ve Oyun İçerisinde Sınırsız Paraya Sahip Ol! İstediğin Aracı Kullan!

Traffic Racer APK Hileli 3.7

Genel bakış Traffic Racer

İsim Traffic Racer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.7
Boyut 107.28 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Soner Kara
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.skgames.trafficracer
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Traffic Racer Nedir?

Akan trafikte, diğer araçların arasında tehlikeli manevralar yaparak sürüş yeteneğinizi test edebileceğiniz bir yarış oyunudur. Lüks spor arabaları kullanabileceğiniz gibi, SUV, kamyon gibi araçlarıda kullanabilirsiniz.

Mobil oyun “Soner Kara” isimli geliştirici tarafından 3 boyutlu olarak geliştirilmiştir. Oyun mekaniği üst düzey bir sürüş tecrübesi için optimize edilmiştir.

Advertisement

Kenar mahallelerde, çölde, karlı yollarda, gece ve gündüz döngüsüyle sürüşe katılabilirsiniz. 5 farklı oyun modunu oynayabilir, dünya üzerindeki oyuncuların puan sıralamalarına katılabilirsiniz.

Traffic Rider Hileli APK oyununda +40 farklı aracın direksiyonuna geçebilirsiniz. Araçların arasında makas atarak şerit değiştirebilirsiniz.

Oyunculara oldukça yumuşak bir sürüş ve gerçekçi oyun deneyimi sunulmaktadır. Traffic Racer APK Hileli İndir ve sınırsız paraya sahip ol! Traffic Rider APK Hileli İndir ve istediğin aracı kullanmaya başla!

Traffic Racer APK Hileli oyunu içerisinde ne kadar hızlı sürüş yaparsanız, o kadar çok puan toplayabilirsiniz. Heyecan dolu bir sürüş deneyimine hazır mısınız?

İndir Traffic Racer [107.28 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş