Township Hileli APK 20.0.0 (Sınırsız para ve elmas)

Gilberto Terry -

Township APK Oyunu İle Kendi Ürünlerinizi Yetiştirebilir, Şehrinizi İnşa Edebilirsiniz! Township Hileleri İle Birlikte Sınırsız Kaynak Özelliklerini Kullanın!

Township  Hileli APK 20.0.0

Genel bakış Township

İsim Township
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 20.0.0
Boyut 247.59 Mb
Hileli Sınırsız para ve elmas
Kategori Gündelik
Geliştirici Playrix
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.playrix.township
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Township APK Son Sürüm Nedir?

Mısır, çilek, buğday gibi ürünleri yetiştirebileceğiniz, hasat yapabileceğiniz, koyun ve inek gibi hayvanları yetiştirebileceğiniz, çiftçilik ve şehir inşası temaları üzerine kurulu olan mobil bir online hileli oyunudur.

2 boyutlu olarak geliştirilen mobil oyun içerisinde, topluluğun kullanması için sinema, alışveriş merkezi, hayvanat bahçesi gibi yerlerin açılışını yapabilirsiniz.

Advertisement

Township Şehir Düzeni üzerinde değişiklik yapabilir, inşaat yaparken farklı bina ve dekorasyonları kullanabilirsiniz. Township APK Hileli Son Sürüm uygulaması ile oyunun güncel hileli versiyonunu oynayabilirsiniz.

Township Para Hilesi kullanarak gelirinizi yükseltebilir, adalar ve uzak bölgelerle ticari faaliyetlere girebilirsiniz. Township Hileli APK İndir ile mobil oyunu sitemizden Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

“Playrix” tarafından geliştirilen Township Hileli oyunu internet bağlantısı ile çalışmaktadır. Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların oynayabileceği eğlenceli bir gündelik oyundur.

İndir Township [247.59 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş