Top Drives Hileli APK 22.20.00.19529 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Top Drives, herkesi, oyuncuların yarışmak için yüksek tempolu ve yoğun gerçek zamanlı kontroller yerine kartları kullanacağı yeni bir yarış konseptiyle tanıştıracak.

Top Drives  Hileli APK 22.20.00.19529

Genel bakış Top Drives

İsim Top Drives
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 7.0+
Son Sürüm 22.20.00.19529
Boyut 943.71 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici Hutch Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.hutchgames.cccg
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

 Ayrıca, varsayılan oyun modlarından daha fazla eğlence sağlamak için oyun değerini artıran bir dizi heyecan verici aktivite ve özellikle birlikte gelir. Bu arada oyuncular, arkadaş canlısı ve eğlenceli bir araba tutkunları topluluğu oluşturmak için kart takası da yapabilirler.

Eğlenceli ama eğlenceli yarış oyunu

Top Drive'ın en göze çarpan özelliği, kart yarış mekanizmasıdır. Sıradan bir yarış oyunu yerine ilk kez uygulanan bir konsept. Ancak, her kart ana kart olduğundan ve her önemli anda kazanabileceğiniz veya kaybedebileceğiniz için işleri daha da ilginç hale getiriyor. Oyun ayrıca oyun modlarını çeşitlendirmek ve insanlara arkadaşlarıyla keşfedebilecekleri eğlenceli içerikler sunmak için kart öğesini kullanır.

Oynamak ve sürmek için farklı kartlar

Aracın hızı, oyuncunun kart kullanımına göre belirlenir ve bir bağlantı efekti oluşturmak için birden fazla kartı birbirine bağlayabilirler. Ayrıca, birçok benzersiz kart sistemi, oyuncuların katıldığı kurallara veya oyun modlarına göre sürekli olarak değiştirilebilir. Ayrıca, en sevdiğiniz araba için her kartı etkin bir şekilde kullanırken çeşitli oynama yolları sunar ve yeni olasılıklar açar.

Advertisement

Garip ve büyüleyici oyun modu

Oyun modları, oyuncunun ulaşması gereken minimum ödül veya hedef dahil olmak üzere Top Drive'daki oyunun tüm olağan kurallarını değiştirecek. Ancak, kontrol mekanizması kartlar arasında değişeceğinden oyunculara daha fazla keşif sağlar. Kontrol şemasına derinlik ve zenginlik getirmek için bazı yeni kombinasyonlarla birlikte, belirli oyun moduna bağlı olarak birkaç yeni kart türü eklenecektir.

Diğer oyuncularla kart alışverişi

Güçlü ve heyecan verici çevrimiçi etkinliklerle oyuncular, ihtiyaç duymadıkları arabaları değiştirmek için birbirleriyle etkileşim kurabilirler. Ayrıca karşılık gelen ödülleri almak için ödülleri kullanabilirler veya her araç türü için daha fazla yükseltme öğesi almak için kartları kaldırabilirler. Kart değiştirme sistemi, her birimin değerini otomatik olarak hesaplayacak ve insanlar kart setini değiştirmek istediğinde makul bir fiyat önerecektir.

Çeşitli araçlar ve güçlendiriciler

Top Drives şu anda oyuncuların toplayabileceği yüzlerce üst düzey arabaya sahip ve her araba benzersiz bir güzellik veya lüks yayıyor. Şeyler birden fazla kademeye veya kademeye ayrılırken, bu onların performansını belirler ve oyuncuya etkileşime girmesi için çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca oyuncular, uygunluk kriterlerini veya uyumlu parçaları karşıladıkları için ana yarış birimlerini sürekli olarak yükseltebilirler.

Advertisement

Yenilikçi ve şaşırtıcı yarış haritası

Oyundaki her parkur, herhangi bir kurala uymadığı için karmaşık ve dağınık olacak şekilde tasarlanmıştır. Her haritanın rastgele olması, oyunu daha ilginç ve eğlenceli kılıyor ve oyuncunun yarış stratejisini yeni bir seviyeye taşıyor. Ayrıca parkuru birçok oranla düzenli olarak değiştirecek ve her oyun modu için fark yaratacak bazı benzersiz varyasyonları olacak.

Top Drives, ilk kez kartlar aracılığıyla yeni ve benzersiz yarış mekaniklerini tanıtıyor, bu nedenle hızı veya heyecanı tamamen farklı ve benzersiz. Ayrıca, oyuncu deneyiminin ve oyun içeriğinin değerini artırmak için ek oyun modları veya sistemleri de oldukça yaratıcı ve ilgi çekicidir.

İndir Top Drives [943.71 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş