Tom 2 Hile APK 3.5.0.3103 (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

My Talking Tom 2 Oyunu İçerisindeki İlginç Deneyim Hile İle Birlikte Devam Ediyor! Tom 2 Talking Oyunu İle Sanal Bir Evcil Hayvan Sahibi Olabilirsiniz!

Tom 2 Hile APK 3.5.0.3103

Genel bakış Tom 2

İsim Tom 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 3.5.0.3103
Boyut 125.78 Mb
MOD Sinirsiz para
Kategori Gündelik
Geliştirici Outfit7 Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outfit7.mytalkingtom2
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
Tanımlama

Konuşan Tom 2 APK Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan sanal bir dünya içerisinde evcil hayvan sahibi olabileceğiniz mobil hile oyundur. İlk oyunun ardından geliştirilmiş özelliklerle kullanıcılara sunulmaktadır.

Tom 2 Oyunu içerisinde, Tom isimli sanal kedinize yetenekler öğretebilir, kıyafet seçimi yaparak onu giydirebilir, yeni eşyalar satın alabilir ve tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Oyun içerisindeki mini oyunları birlikte oynayabilir ve bulmaca çözebilirsiniz.

My Talking Tom 2 Gameplay içerisinde yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Bu aktivitelere sanal arkadaşınız Tom ile birlikte katılabilirsiniz. Tom 2 Hile özelliklerini kullanarak oyun içerisinde sınırsız paraya kolayca sahip olabilirsiniz.

Tom 2 APK Oyun İndir bağlantısını kullanarak mobil hile oyununu sitemizden Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Tom 2 İndir ve yeni bir arkadaş edin!

Tom 2 APK oyunu, “Outfit7 Limited” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmaktadır. Sanal bir dünya içerisinde hayvan sahibi olma deneyimini tecrübe etmeniz için geliştirilmiştir.

İndir Tom 2 [125.78 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş