Toca Hair Salon 4 Hileli APK 2.5 (Tüm kilitli ücretli)

Gilberto Terry -

Toca Boca Hair Salon 4 Hileli APK Oyunu İle Saç Tasarımları Yapmaya Başla! Toca Hair Salon 4 APK İçerisindeki Mini Oyunlara Katıl, Sınırsız Kaynak Kullan!

Toca Hair Salon 4  Hileli APK 2.5

Genel bakış Toca Hair Salon 4

İsim Toca Hair Salon 4
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.5
Boyut 231.88 Mb
Hileli Tüm kilitli ücretli
Kategori Eğitim
Geliştirici Toca Boca
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.tocaboca.tocahairsalon4
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Toca Boca Hair Salon 4 APK Nedir?

Güzellik salonu içerisinde bulunan mini oyunlara katılabileceğiniz, kendi seçtiğiniz bir karakter üzerinde zevkinize, seçimlerinize göre saç tasarımı yapabileceğiniz ve makyaj uygulayabileceğiniz bir hileli oyunudur.

Toca Hair Salon 4 Hileli APK oyunu içerisinde istediğiniz kıyafetleri ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Saç ve sakal bölümüne girebilir kesme, kıvırcıklaştırma, düzleştirme gibi işlemleri uygulayabilirsiniz.

Advertisement

Toca Hair Salon 4 Pro APK içerisindeki güzellik salonununda bulunan yüz ve stil bölümüne erişim sağlayabilirsiniz. Bu bölümler içerisinde çeşitli kıyafetleri deneyebilir, şapka gibi aksesuar takarak kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

“Toca Boca” tarafından geliştirilen Toca Hair Salon 4 Hileli APK oyunu içerisinde ayrıca saç yıkama bölümüne girebilirsiniz. Fotoğraf bölümü içerisinde seçtiğiniz bir arka plan üzerinde karakterinizin fotoğrafını çekebilirsiniz.

Toca Hair Salon 4 APK Hileli oyununu sınırsız kaynak kullanarak deneyimleyebilirsiniz. Mobil oyunu Android cihazlarınız için sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir Toca Hair Salon 4 [231.88 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş