The Walking Dead Survivors Hileli APK 5.22.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

The Walking Dead Survivors Hileli İle Sınırsız Para Kullanabilirsiniz! The Walking Dead Survivors APK Oyununda Zombilere Karşı Amansız Bir Mücadele Sizi Bekliyor!

The Walking Dead Survivors  Hileli APK 5.22.0

Genel bakış The Walking Dead Survivors

İsim The Walking Dead Survivors
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 5.22.0
Boyut 1.10 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici Galaxy Play Technology Limited
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.elex.twdsaw.gp
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

The Walking Dead Survivors Hileli APK Nedir?

Online oyuncularla birlikte zombi istilasına karşı büyük savaşı vermeye hazır mısınız? Walking Death isimli dizinin resmi oyunu içerisinde Rick, Michonne ve Glenn gibi birçok karakter sizi bekliyor!

Mobil hileli oyununda temel amaç, hayatta kalmayı başarmaya çalışmaktır. Zombiler bulunduğunuz bölgeye saldırı yapmakta ve etrafınızda gördüğünüz insanlar ihanet etmek için fırsat kollamaktadır.

Advertisement

Oyun içerisinde inşaat yaparak bölgenizi geliştirebilir ve savunma kulelerini yükselterek daha dayanıklı bir alana sahip olabilirsiniz. The Walking Dead Survivors Elmas Hilesi kullanarak oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

The Walking Dead Survivors Hediye Kodu 2022 ile birlikte çok özel hediyeler kazanabilirsiniz. The Walking Dead Survival İnstinct Türkçe Yama özelliğini kullanabilir, oyunu kendi dilinizde oynamaya başlayabilirsiniz.

The Walking Dead Survival İnstinct oyunu, “Galaxy Play Technology Limited” tarafından 16 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Zombilere karşı mücadele etmeniz gereken bir hileli oyunudur.

İndir The Walking Dead Survivors [1.10 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş