The Forest Hile APK 1.423 (Kilidi açıldı)

Gilberto Terry -

The Forest Hile Kodları Kullanarak Oyunu Kolayca Bitirebilirsiniz! The Forest Hileler İle Birlikte Heyecan Dolu! Hayatta Kalma Macerasına Hazır Mısınız?

The Forest  Hile APK 1.423

Genel bakış The Forest

İsim The Forest
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.423
Boyut 22 MB
MOD Kilidi açıldı
Kategori Simülasyon
Geliştirici JobJo Games
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

The Forest Nedir?

Yaratıkların işgal ettiği bir adada arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz bir hayatta kalma simülasyonu oyunudur. “JobJo Games” tarafından geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde bulduğunuz farklı malzemeleri birleştirerek yeni malzemeler yapabilirsiniz. Örneğin, tavşan derisi ve ip kullanarak, kürklü bot üretebilir, kertenkele derisi ve yaprak kullanarak kamuflaj yapabilirsiniz.

Bu sebeple etrafta bulduğunuz her malzemeyi toplamalı, topladığınız malzemelerin birbirleri ile kombinasyonlarını keşfetmeli ve işinize yarayan yeni malzemeler üretmelisiniz.

The Forest APK oyununda bulunduğunuz adadan kurtulmak ve hayatınızı en iyi şekilde idame ettirmek ana amacı oluşturmaktadır. Bulunduğunuz ada haritası üzerinde mağaralar bulunmaktadır.

Mağaralar içerisinde kullanışlı malzemeler bulabilirsiniz. Silah üretebilir, yemek yapabilir, dayanıklı ve korumalı kıyafetler üretebilirsiniz.

The Forest Hile Nasıl Yapılır diye soruyorsanız, The Forest Hile Kod ile birlikte, hileli oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

The Forest Hile ile oyunu hızla tamamlayabilirsiniz. Oyunun güncel sürümünü oynayarak yaratıklara karşı hayatta kalmaya hazır mısınız?

İndir The Forest [22 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş