The Forest Hileli APK 1.423

Gilberto Terry -

The Forest Hileli Kodları Kullanarak Oyunu Kolayca Bitirebilirsiniz! The Forest Hileler İle Birlikte Heyecan Dolu! Hayatta Kalma Macerasına Hazır Mısınız?

The Forest  Hileli APK 1.423

Genel bakış The Forest

İsim The Forest
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.423
Boyut 22 MB
Hileli yok
Kategori Simülasyon
Geliştirici JobJo Games Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

The Forest Nedir?

Yaratıkların işgal ettiği bir adada arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz bir hayatta kalma simülasyonu oyunudur. “JobJo Games” tarafından geliştirilmiştir.

Oyun içerisinde bulduğunuz farklı malzemeleri birleştirerek yeni malzemeler yapabilirsiniz. Örneğin, tavşan derisi ve ip kullanarak, kürklü bot üretebilir, kertenkele derisi ve yaprak kullanarak kamuflaj yapabilirsiniz.

Bu sebeple etrafta bulduğunuz her malzemeyi toplamalı, topladığınız malzemelerin birbirleri ile kombinasyonlarını keşfetmeli ve işinize yarayan yeni malzemeler üretmelisiniz.

Advertisement

The Forest APK oyununda bulunduğunuz adadan kurtulmak ve hayatınızı en iyi şekilde idame ettirmek ana amacı oluşturmaktadır. Bulunduğunuz ada haritası üzerinde mağaralar bulunmaktadır.

Mağaralar içerisinde kullanışlı malzemeler bulabilirsiniz. Silah üretebilir, yemek yapabilir, dayanıklı ve korumalı kıyafetler üretebilirsiniz.

The Forest Hileli Nasıl Yapılır diye soruyorsanız, The Forest Hileli Kod ile birlikte, hileli oyunu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz.

The Forest Hileli ile oyunu hızla tamamlayabilirsiniz. Oyunun güncel sürümünü oynayarak yaratıklara karşı hayatta kalmaya hazır mısınız?

İndir The Forest [22 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş