The Dog Princess Hileli APK 1.04a (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

The Dog Princess, bir prensesin olağanüstü hikayesi ve sizi yeni maceralara götürmek için demirleyen bir kahramanın maceraları ile sizi bir peri masalı dünyasına götüren güzel bir rol yapma oyunudur. Ve sıkı çalışmadan sonra oynayın.

The Dog Princess  Hileli APK 1.04a

Genel bakış The Dog Princess

İsim The Dog Princess
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.04a
Boyut 256 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori Rol Oyunu
Geliştirici Happylambbarn DEV
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Köpek Prensesi Hakkında APK

Dog Princess, sağlayıcı HappyLambBarn tarafından piyasaya sürülür, Android platformunda 4.0 ve sonraki sürümlerde desteklenir ve Google Play'de tamamen ücretsiz olarak kurulabilir.

Bu, bugün mobil oyun pazarında popüler bir oyun uygulaması, bir oyun alanı ve Japon manga türünün fanatik hayranlarının eğlence bulduğu bir yer.

Komplo

Köpek Prenses'in hem geleneksel hem de modern bir konusu var ve biraz savurganlık katıyor. Oyuna girerken, şanssız prensesi kurtarma görevi ile bir kahraman rolünü oynayacaksınız.

Kötü, kötü insanlar krallığa girip güzel prensesi kaçırdılar, bu tüm krallığı korkutuyor çünkü bunlar son derece acımasız iblisler, prensesi lanetlediler ve bir amcaya dönüştürdüler.

Oyuncu, cesur bir kahraman rolünü üstlendiğinde, laneti bulup bozmak, prensesi orijinal haline döndürmek ve güvenli bir şekilde krallık ülkesine dönmek için önündeki sayısız zorlu zorluğun üstesinden gelmelidir.

Köpek Prenses İndir nasıl fethedilir

Bir kahraman, tüm zorluklara cesurca göğüs gererek onurlu eylemler olmadan yapamaz. Prensesi kurtarmak gibi asil bir görevi olan bir kahramana dönüştüğünüzde, en uygun stratejileri bulabilmek için yüksek düzeyde odaklanmanız ve hedefi net bir şekilde tanımlamanız gerekir.

Advertisement

Oyunculara kötü adamlarla savaşabilmeleri için büyülü özellikler sağlanacak ve silahlarla donatılacak, ayrıca oyuncuların prensese giden yolculukta zorlu zorlukların üstesinden gelmesine, dünyayı fethetmesine, kalbini kazanmasına ve krallığa sağ salim dönmesine yardım etmesine yardımcı olacak.

Köpek Prenses APK'daki Özellikler

The Dog Princess hua shenj, efsanevi Japon mangasından esinlenen geleneksel 2D tasarıma sahip bir oyundur ve dünya çapındaki anime hayranları için büyük bir çekim merkezi oluşturur.

Oyunda kullanıcıları en çok memnun edecek pek çok çekici özellik sağlanmış, günümüzde mobil oyun pazarında oldukça beğenilen anime içerikli bir oyun olduğu söylenebilir.

The Dog Princess APK'daki bölümleri tamamlayıp geçtiğinizde, oyunculara görüş, zorlu hafıza, önlerindeki yolda dayanıklılık gibi daha ilginç oyun özellikleri de sağlanır ve deneyimlenir. ,...

Deneyimleyin ve özelliklerden yararlanın, pratik yapın, görevleri tamamlayın ve becerilerinizi geliştirin, böylece prensesle en güvenli ve en kısa sürede tanışıp onu kurtarabilirsiniz.

Advertisement

The Dog Princess APK'da kullanılan grafikler ve dil

2D grafikler, efsanevi anime içeriğiyle geleneği koruyor, ancak oyuncular oyuna katıldıklarında pürüzsüzlük ve pürüzsüzlük, canlı tasarım, güzel renkler ve kısmen genel olarak oyuncular ve özel olarak da anime hayranları için karşı konulamaz bir çekicilik yaratan modern stilden memnun kalacaklar.

Ortak geliştirici, oyuncuların erişmesi ve deneyimlemesi için dünyadaki farklı dilleri sağlar.

Acele edin ve The Dog Princess'i ücretsiz indirin

Hem aksiyon hem de rol oynamanın ilginç bir kombinasyonuna sahip olan ve aynı zamanda bu simülasyon oyununun oyuncuları için heyecan yaratan iyi bir oyun uygulaması, elbette bu ilginç eğlence noktası göz ardı edilemez.

Android için The Dog Princess'i Google Play uygulamasından cihazınıza tamamen ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Sonuçlandırmak :

Dog Princess, belirli deneyimler, duygular ve uyarım sunan heyecan verici, heyecan verici ve heyecan verici bir rol yapma oyunudur. Anime türünün hevesli bir hayranıysanız, bu oyunu görmezden gelemezsiniz.

Cesur bir kahraman olmak, zorluklarla yüzleşmeye ve güzel prensesi krallığına geri getirmeye hazır olmak için The Dog Princess'in en son sürümünü cihazınıza indirmekten çekinmeyin.

İndir The Dog Princess [256 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş