The Ants Underground Kingdom APK Hile 3.0.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

The Ants Underground Kingdom APK Oyunu İçerisinde Karınca Krallığını Kur! The Ants Underground Kingdom Türkiye Server'ı İçerisinde Marifetlerini Göster!

The Ants Underground Kingdom APK Hile 3.0.0

Genel bakış The Ants Underground Kingdom

İsim The Ants Underground Kingdom
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 3.0.0
Boyut 107.96 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici StarUnion
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.star.union.planetant
MOD Özellikleri +
  • Reklamsız
Tanımlama

The Ants Underground Kingdom Mod APK Nedir?

Karıncaların mucizevi hayatını daha yakından keşfetmek ister misiniz? The Ants Underground Kingdom APK Hile oyunu içerisinde koloninizin başına geçin!

Mobil oyun içerisinde asker karıncılarınızı üretebilir, diğer karınca kolonilerine karşı savaşa girebilir, bölgenizi savunmak için taktik geliştirebilir, mutasyon sıvısını kullanarak karıncalarınızı daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Savaş, strateji ve eğlence temaları üzerine kurulu olan mobil hile oyunu içerisinde ittifak kurabilir ve arkadaşlarınızla birlikte oyunun keyfini tecrübe edebilirsiniz. The Ants Underground Kingdom Hack özelliklerini kullanarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

The Ants Underground Kingdom PC üzerinde ve Android / iOS sistemli cihazlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiştir. Mobil hile oyunu içerisinde kullanabileceğiniz kaynaklar sınırsız olarak bulunmaktadır.

The Ants Underground Kingdom Code ile birlikte kilitli özellikleri kolayca açabilirsiniz. The Ants Underground Kingdom Elmas Hilesi ile hızlı geliştirmeler yapabilirsiniz.

Mobil oyun, “StarUnion” tarafından geliştirilmiştir. The Ants Underground Kingdom Hile oyunu ile birlikte ilginç bir simülasyon deneyimine katılmak ister misiniz?

İndir The Ants Underground Kingdom [107.96 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş