TerraGenesis Hileli APK 6.35 (Kilidi açılmış gezegenler)

Gilberto Terry -

Terragenesis Hileli APK Oyunu İçerisinde Gezegenleri Keşfedin Ve Bilimsel Deneyler Yapın! Terragenesis Nasıl Oynanır Diyorsanız Yazımızı Okumaya Başlayın!

TerraGenesis   Hileli APK 6.35

Genel bakış TerraGenesis

İsim TerraGenesis
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 6.0+
Son Sürüm 6.35
Boyut 181.60 Mb
Hileli Kilidi açılmış gezegenler
Kategori Simülasyon
Geliştirici Tilting Point
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.alexanderwinn.TerraGenesis
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Terragenesis APK Hileli Nedir?

Mobil oyun içerisindeki temel amaç, insanlığın soyunu devam ettirebilmesi için yaşam koşullarına elverişli bir gezegen bulmaktır. Oyun tamamen uzayda geçmektedir. NASA’nın teknolojisi ve bilimsel veriler kullanılarak oynanmaktadır.

Terragenesis PC üzerinde ve Android, iOS cihazlar ile oynanabilmektedir. Oyun içerisinde uzaylı yaşamlarını keşfedebilir, gezegenleri yakından inceleyebilir ve bilimsel çalışmalarda görev alabilirsiniz.

Terragenesis Carbon İmpact Points oyunu içerisinde insan yaşamı için verimli bir ekosistem oluşturmak için yosunları kullanabilir ve deneysel çalışmalar yapabilirsiniz. Yosunlar içerisine gen enjekte edebilirsiniz. Terragenesis Cheat Engine ile oyunda hileli kullanabilirsiniz.

Terragenesis Android Oyun ve uygulama platformları içerisinde oldukça popüler bir konumda bulunmaktadır. Bunun temel sebebi, Terragenesis Biosphere oyununun ilgi çekici bir yapısı olmasıdır.

Terragenesis Cloud Save ile oyun içerisindeki ilerlemelerinizi kayıt altına alabilir ve diğer cihazlarınızdan oyuna giriş yapabilirsiniz. Mobil hileli oyununu sitemizden indirebilirsiniz.

Terragenesis Hileli APK oyunu, “Tilting Point” tarafından geliştirilmiştir. Uzay içerisinde geçen eşsiz grafiklere sahip bir mobil hileli oyunudur. 3 yaş ve üzerindeki oyunculara sunulmaktadır.

İndir TerraGenesis [181.60 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş