Temple Run 2 APK Hileli 1.98.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Temple Run 2 Hileli APK Oyun İndir Ve Hileli Özelliklerden Sınırsız Faydalan! Temple Run 2 Hileli APK Unlimited Coins And Diamonds Download İle Mobil Oyuna Katılın!

Temple Run 2 APK Hileli 1.98.0

Genel bakış Temple Run 2

İsim Temple Run 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.98.0
Boyut 133.44 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Imangi Studios
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.imangi.templerun2
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Temple Run 2 No Ads APK Nedir?

Farklı haritalar üzerinde koşu yaparak ilerleyebileceğiniz ve puan toplayabileceğiniz mobil oyunun hileli versiyonudur. Heyecanlı oyun içerisinde oyun deneyiminizi artırabileceğiniz birçok farklı özellik bulunmaktadır.

Bu özelliklerin başında ise reklamsız oyun oynama özelliği, sınırsız elmas ve altın kullanımı gelmektedir. Temple Run 2 Unlimited Coins And Gems Hack APK Download ile eşsiz bir oyun deneyimine davetlisiniz!

Temple Run 2 Hileli APK oyunu içerisinde tüm haritaları açabilirsiniz. Böylece Temple Run 2 Hileli APK Unlimited Coins And Diamonds oyununda istediğiniz harita üzerinde koşu yapmaya başlayabilirsiniz.

Temple Run 2 Blazing Sands Hileli APK oyunu, reflekslerinizi ve dikkatinizi olabildiğince kullanmanız gereken bir mobil oyundur. Oyunda ilerledikçe akış hızlanmaktadır ve oyuncunun karar verip doğru hamleyi yapması için çok kısa bir süresi kalmaktadır.

Temple Run 2 Para Ve Elmas Hilesi APK oyunu, “Imangi Studios” isimli oyun geliştiricisi tarafından 7 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Gündelik olarak oynayabileceğiniz hileli bir koşu oyunudur.

İndir Temple Run 2 [133.44 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş