Tag After School Hileli APK 5.0 (Ücretsiz Satın Alma)

Gilberto Terry -

Tag After School APK, oyuncuların hayatı Shota -Kun olarak deneyimlemelerini sağlayan bir mobil oyundur. Okuldan Sonra Etiket Modu, oyunu çok daha zorlaştırmak için tasarlandı

Tag After School  Hileli APK 5.0

Genel bakış Tag After School

İsim Tag After School
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 5.0
Boyut 150 MB
Hileli Ücretsiz Satın Alma
Kategori Simülasyon
Geliştirici Genius Studio Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Tag After School Apk, oyuncuların hayatı Shota -Kun olarak deneyimlemelerini sağlayan bir mobil oyundur. Oyun, Shota Kun hikayesinden sonra temalı, bu yüzden benzersiz seçimleriniz ve kararlarınızla hikayenin nasıl ilerleyeceğini belirleyeceksiniz. Shota-Kun, her birey gibi okul içinde ve okul sonrasında hayatını yönlendirmek zorunda kalacak. Ne kadar korkak olsa da, hayatını şekillendirebilecek bazı kararlar vermesi gerekecek. Yani bir oyuncu olarak göreviniz, onun kendisi için doğru kararları vermesini sağlamaktır.

Advertisement

Oyun ortamı güzel ve sinematik. Bir anime filminden tipik bir sahne ile aynı. Böylece oyuncular 3D grafiklerin nefes kesen görüntüsünün keyfini çıkarabilirler. Ancak, gerçek eylemlere dahil olamayacaksınız çünkü bu, karakteri bağımsız olarak kontrol edebileceğiniz bir 3D simülasyondan çok bir tıklama oyunudur. Bunun yerine, hikayenin hangi bölümüne ulaştığınıza bağlı olarak çeşitli oyun alanlarına erişilebilir. Ayrıca etkileşime girebileceğiniz birçok karakter var.

 

İndir Tag After School [150 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş