Standoff 2 Hileli APK 0.28.2 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Standoff 2 APK Oyunu İçerisinde Online Bir FPS Mücadelesine Katılmak İster Misiniz? Standoff 2 Para Hilesi Kullanarak Silahlarını Ve Karakterini Kişiselleştir!

Standoff 2  Hileli APK 0.28.2

Genel bakış Standoff 2

İsim Standoff 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 0.28.2
Boyut 1.87 Gb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici AXLEBOLT LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.axlebolt.standoff2
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Standoff 2 Hileli Nedir?

Counter Strike GO oyunu ile aynı formata sahip birinci şahıs nişancı oyunu içerisinde temel amaç, belirli bir harita üzerinde bulunan silahlı online oyuncuları etkisiz hale getirmektir.

Oyun iki farklı takımdan oluşmaktadır. Takımlarda 5’er oyuncu bulunmaktadır. İlk takım harita içerisindeki belirli bir bölgeyi savunmaya çalışırken, ikinci takım ise korumayı delmeye çalışarak bomba kurmak için hareket etmektedir.

Advertisement

Standoff 2 PC üzerinde, Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarda oynanmak üzere geliştirilmiştir. Nişancılık yeteneğinizi gerçek oyunculara karşı sergileyebileceğiniz bir hileli oyunudur.

Rakip oyuncuları vurmakta zorlanıyorsanız, Standoff 2 Hassasiyet Ayarları ile daha iyi nişan alabilirsiniz. Standoff 2 Hack özellikleri ile hileli kullanabilirsiniz.

Oyundaki hileli özellikleriyle rakip oyuncuları kolayca öldürebilirsiniz. Sınırsız kaynağa sahip olabilir, kutulardan çıkan nadir eşyalara kolayca sahip olabilirsiniz. Standoff 2 İndir bağlantısını kullanarak oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Standoff 2 Promo Code oyunu, “AXLEBOLT LTD” tarafından 16 yaş ve üzerindeki oyuncuların erişimine sunulmuştur. Savaş mücadelesini tecrübe edebileceğiniz aksiyon dolu bir FPS oyunudur.

İndir Standoff 2 [1.87 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş