Snapchat Hileli APK 12.95.0.41 (Premium)

Gilberto Terry -

Snapchat Hesap Silme İşlemlerini Nasıl Tamamlayacağınızı Öğrenmek İster Misiniz? Snapchat Giriş İle Hesabınızda Oturum Açabilir, Mobil Uygulamayı İndirebilirsiniz!

Snapchat  Hileli APK 12.95.0.41

Genel bakış Snapchat

İsim Snapchat
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 12.95.0.41
Boyut 146.87 Mb
Hileli Premium
Kategori Haberleşme
Geliştirici Snap Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.snapchat.android
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Snapchat Nedir?

Snapchat isimli sosyal paylaşım platformu, kullanıcıların arkadaşları, ailesi ve yeni insanlarla etkileşime girmesini sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulama içerisinde kullanıcılar kendi profillerini oluşturmakta ve kişiselleştirmektedir.

Snapchat Support ile kullanıcılara destek sağlayan sosyal platform uygulaması, kullanıcıların anlık olarak mesajlaşmasına imkan tanımaktadır.

Aynı zamanda uygulama içerisindeki kullanıcılar 16 kişiye kadar görüntülü sohbete katılabilmektedir. Uygulama içerisindeki haritayı kullanarak konumunuzu arkadaşlarınıza belirtebilir ve diğer kullanıcıların konumlarını görebilirsiniz.

Advertisement

Kullanıcıların paylaştığı hikaye ismi verilen videoları izleyebilir ve yeni insanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Profiliniz için fotoğraf yükleyebilir ve arkadaşlarınızla astrolojik uyumunuzu inceleyebilirsiniz.

Mobil hileli uygulamasını isterseniz bilgisayarınızdan kullanabilir, Snapchat Kısayol Oluşturma işlemini tamamladıktan sonra hesabınıza hızla erişim sağlayabilirsiniz. Snapchat Puan Hilesi kullanarak platformda popüler bir hale gelebilirsiniz.

Snapchat Karanlık Hileli özelliğini kullanarak uygulama görünümünü değiştirebilirsiniz. Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme özelliği ile uygulama içerisinde hileli kullanabilirsiniz.

Snapchat APK uygulaması, “Snap Inc” tarafından geliştirilmiştir. Sahne ışığı, kamera lens ve efektleri ile birlikte kullanabileceğiniz bir hileli uygulamasıdır.

İndir Snapchat [146.87 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş