Smash Hit Hile APK 1.4.3 (Sınırsız top, Premium)

Gilberto Terry -

Smash Hit Mod APK Oyunu İçerisinde Farklı Boyutlarda Eğlenceli Bir Yolculuğa Hazır Mısınız? Smash Hit APK Mod İle Birlikte Premium Özelliklerini Ücretsiz Kullanın!

Smash Hit  Hile APK 1.4.3

Genel bakış Smash Hit

İsim Smash Hit
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 2.3+
Son Sürüm 1.4.3
Boyut 76.8 MB
MOD Sınırsız top, Premium
Kategori Arcade
Geliştirici Mediocre
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mediocre.smashhit
MOD Özellikleri +
  • sınırsız top
  • Premium aktif
Tanımlama

Smash Hit Premium APK 2022 Nedir?

 Yuvarlak gri renkli topları kullanarak, önünüze çıkan tüm engelleri parçalayarak ilerleyebileceğiniz mobil bir hile oyunudur. Smash Hit Zen oyunu içerisinde Premium özellikler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bu sayede reklamları ortadan kaldırabilir ve ekstra özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Özenle geliştirilen müzik, ses ve görsel efektler ile birlikte eğlenceli bir hile oyun deneyimini tecrübe edebilirsiniz.

10’dan fazla grafik stilini kullanabilir ve 50’den fazla oda içerisinde ilerleyebilirsiniz. Smash Hit Random Rooms ile birlikte odaların rastgele gelmesini sağlayabilirsiniz. Smash Hit Son Bölüm içerisinde ilginç sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Smash Hit Hile APK oyunu, “Vasat” isimli geliştirici tarafından tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulmuştur. Gün içerisindeki stresinizi atmak ve hayali bir dünyada eğlenceli bir deneyime katılmak istiyorsanız, hile oyununu oynamaya hemen başlayın!

İndir Smash Hit [76.8 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş