Sky Dancer Premium Hileli APK 4.2.9

Gilberto Terry -

Sky Dancer Premium APK, sarp dağlardan oluşan bir kompleks ile geniş bir alan açar; Atlayışlarınız için iniş noktaları olarak birçok kısa rota oluşturulur.

Sky Dancer Premium  Hileli APK 4.2.9

Genel bakış Sky Dancer Premium

İsim Sky Dancer Premium
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.2+
Son Sürüm 4.2.9
Boyut 99.19 Mb
Hileli yok
Kategori Macera Oyunları
Geliştirici TOPEBOX
Fiyat $0,99
Google Play Linki topebox.game.skydancer.premium
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Bu kampanyada belirlenen görev, maceranın zirvesini fethetmeye çalışan maceracının görevini tamamlamaktır. Eğlence başladığında size daha fazla seviye ve teklif gönderilecek. Çok para kazanın ve liderlik tablolarında yükselin!

Farklı türden engellerin üstesinden gelin

Sky Dancer Premium'un zorluğunu artırmak için çok sayıda farklı türde engel oluşturulmuştur. Oyuncular kayalık dağlar, görüşü engelleyen çalılar ve hatta yollar gibi tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bazen kendinizi havaya atmanız gerekecek ve inecek bir yer bulmanız uzun zaman alacaktır. Bir adım atmanız için yeterince küçük bir kaya, daha zorlu bir meydan okuma olacaktır. Bu devasa dünyada bitiş çizgisine kadar onları yenmelisin!

Oyun alanında heyecan verici aktiviteler

Sky Dancer Premium ile ilgili endişelerle karşı karşıya kalan oyuncuların en iyi şekilde hazırlanmaları gerekiyor. En önemli ekipman beceridir. Hareket etmek için yolu, yönü bilmeniz ve önünüzdeki tehlikeleri değerlendirmeniz gerekir. Bazı parçalar madeni para içerir ve mağazayı daha fazla ziyaret etme şansı için koşarak onları toplar. Koşma, zıplama, zıplama gibi aktiviteler hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleşecek. Oyuncuların bu korkunun üstesinden gelmek için belirli becerilere ihtiyacı vardır.

Advertisement

Sahnede performans sergileyen profesyonel bir dansçı gibi yönünüzü ve hızınızı ayarlamak için dokunmatik yüzeyi kaydıracaksınız. Bazı yöntemlerin çalışması gerekir; Elinizi joystick üzerinde tutun. Karakterin bu zorluğun üstesinden gelmesi için diğer bazı konumların zıplaması ve zıplaması, sürekli dokunması gerekir. Çalıların arasından uçtuktan sonra inişinizi bulmak için daha fazla içeriğe ihtiyacınız olacak. Yanındaki dev kayalardan kaçınmayı unutmayın!

Güzel grafiklerle uzayda oynayın

Gruba katılan herkese en iyi deneyimi yaşatmak amacıyla Sky Dancer Premium, grafiklerin yardımıyla göz alıcı bir alan oluşturmuştur. Dağların heybetine, vadilerin derinliğine ve gökyüzünde usulca süzülen bulutlara şahit olacaksınız. 3D animasyona gerçekçi görünmesi için çeşitli ses parçaları eklendi. Son derece canlı, oyunda neler olup bittiğini açıklayan anahtar kelimedir.

Advertisement

Görevlerden birçok ilginç ödül alın

Oyuncular, posta kutusunda ödül almak için herhangi bir aktivite gerçekleştirmelerini gerektiren çeşitli görevler alacaklar. Her tur için puanınız toplanacak ve liderlik tablosundaki başarı puanına göre hesaplanacaktır. Hedefi tamamladığınızda terfi ettirilecek ve sistemden özel hediyeler alacaksınız. Deneyimi geliştirmenize yardımcı olacak birçok avantaj sağlanır ve maç başlamadan önce farklı seçenekleriniz vardır.

Eksiksiz koşu ve zıplama deneyimi

Sky Dancer Premium, oyuncular için çeşitli zorluklar sunarak onları tehlikeli parkurları tamamlamaya motive eder. Her adımı kontrol etmek, havada zıplamak ve takla atmak için belirli becerilere ihtiyacınız var. Skor tablosu, çabalarınızı her gün takdir etmeye devam ediyor. Tehlikeli yarış kahramanını pek çok çekici ödül bekliyor. Sistemin sunduğu mücadeleye hazır mısınız? Her deneyimden sonra yorum bırakmayı unutmayın!

İndir Sky Dancer Premium [99.19 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş