Six-Guns Hileli APK 2.9.9a (Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

Six Guns Gang Showdown İle Vahşi Batıdaki Keşfedilmemiş Bölgelerde Doğaüstü Güçlerle Savaş! Six Guns Hileli İle Vahşi Batıda Alt Edemeyeceğiniz Bir Düşman Yok!

Six-Guns  Hileli APK 2.9.9a

Genel bakış Six-Guns

İsim Six-Guns
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 2.9.9a
Boyut 26.57 Mb
Hileli Sınırsız Para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Gameloft SE
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.gameloft.android.ANMP.GloftSXHM
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Six Guns Hileli APK Nedir?

Six Guns Gang Showdown APK oyunu, “Buck Crosshaw” adlı karakteriyle Vahşi Batı’da geçen kovboy temalı bir macera hileli oyunudur. Silahınızı rakibinizden hızlı çekmelisiniz, yoksa ölürsünüz!

Oyun içerisinde para kazanmak için verilen görevleri yapabilir ya da tren soygunu gibi illegal işlere bulaşabilirsiniz. Evet illegal işler! Six Guns Para Hilesi ile bu işlere hiç bulaşmadan sınırsız paraya ve güce ulaşabilirsiniz.

Six Guns Hileli APK oyununda kazandığınız para ile yüzlerce silahı kullanabilir, 8 farklı atı sürebilir ve çeşitli eşyalar satın alabilirsiniz. Bu eşyalar harita üzerinde karşınıza çıkacak olan sizin gibi kovboylara, haydutlara ve doğaüstü canavarlara karşı koymak için gerekecektir.

Oyundaki ana karakter, başına konulan ödül yüzünden herkes tarafından aranmaktadır. Bu yüzden kimle konuştuğunuza ve iş yaptığınıza dikkat etmelisiniz. Oyun, “Gameloft SE” tarafından geliştirilmiştir ve 13 yaş üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır.

Six Guns APK hileli oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirin ve Vahşi Batı’nın sizi enselemesine izin vermeden verilen görevleri tamamlayın. Düşmanlarınıza aman vermeyin çünkü onlar size vermeyecek!

İndir Six-Guns [26.57 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş