Shadow Fight 2 Special Edition APK Hileli 1.0.12 (Para ve elmas)

Gilberto Terry -

Shadow Fight 2 Special Edition APK Oyun İndir Ve Karanlık Güçlere Karşı Savaşa Başla! Shadow Fight 2 Special Edition APK Hileli İndir Ve Sınırsız Para Kullan!

Shadow Fight 2 Special Edition APK Hileli 1.0.12

Genel bakış Shadow Fight 2 Special Edition

İsim Shadow Fight 2 Special Edition
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.0.12
Boyut 111,3 MB
Hileli Para ve elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici NEKKI
Fiyat $4.99
Google Play Linki com.nekki.shadowfight2.paid
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Shadow Fight 2 Special Edition APK Son Sürüm Nedir?

Tehlikelerle dolu ütopik bir dünya içerisinde asil bir savaşçı olarak kötülüğe karşı mücadele etmeye hazır mısınız? Shadow Fight 2 Special Edition APK 2022 ile mobil cihazlar için geliştirilen dövüş oyununa katılın!

Shadow Fight 2 Special Edition APK Android Oyun içerisinde sıkıcı reklamlar yoktur. Adrenalin ve heyecan sürekli üst seviyededir. 7 farklı bölgeden oluşan oyunda, zorlu yaratıkları yenmek temel amacı oluşturmaktadır.

Advertisement

Oyun içerisinde ilerledikçe karakterinizi yükseltebilir, dövüş stilinizi geliştirebilir ve birçok farklı silahı kullanabilirsiniz. Shadow Fight 2 Special Edition Level Hilesi kullanarak oyunda hızla ilerleyebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition Titan Nasıl Yenilir diye soruyorsanız, hileli eklentilerinden faydalanabilirsiniz. Shadow Fight 2 Special Edition APK Para Ve Elmas Hilesi ile zorlu dövüşleri kolay bir hale getirebilirsiniz.

Shadow Fight 2 Special Edition APK oyunu, “NEKKI” tarafından geliştirilmiştir. Karanlık güçlere karşı dövüşecek cesaretiniz var mı?

İndir Shadow Fight 2 Special Edition [111,3 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş