SCOUTS APK Hileli 2.2.2092 (Premium)

Gilberto Terry -

World Scouts'tan en son Scouting haberlerini, projelerini, etkinliklerini, konumlarını, yayınlarını, fotoğraflarını ve videolarını doğrudan Android cihazınızda keşfedin.

SCOUTS APK Hileli 2.2.2092

Genel bakış SCOUTS

İsim SCOUTS
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.2.2092
Boyut 10 MB
Hileli Premium
Kategori Haberleşme
Geliştirici World Organization of the Scout Movement
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Hakkında SCOUTS

Maceranızı dünyayla paylaşın.

İzcilik, gençler için gönüllü, partizan olmayan bir eğitim hareketidir. İzcilik, kurucusu Robert Baden-Powell'ın öngördüğü amaçlara, ilkelere ve yöntemlere uygun olarak, ırk veya inanç ne olursa olsun herkes içindir.

Amacı, gençlerin bireyler, sorumlu vatandaşlar ve yerel, ulusal ve küresel toplulukların üyeleri olarak tam fiziksel, entelektüel, duygusal, sosyal ve ruhsal potansiyellerine ulaşmalarına katkıda bulunmaktır. İzcilik, dünya çapında 224'ten fazla ülke ve bölgede Ulusal İzci Örgütleri (NSO'lar) tarafından desteklenen yerel gruplardan oluşan bir ağ aracılığıyla çalışır.

Advertisement

Dünya İzci Hareketi Örgütü (WOSM), İzci Hareketi'ne hizmet eden bağımsız, kar amacı gütmeyen, partisiz bir kuruluştur. Amacı, Scouting'in amaç ve ilkelerinin birliğini ve anlaşılmasını teşvik etmektir. ve aynı zamanda genişlemesini ve gelişmesini kolaylaştırır.

"recon" kelimesinin Türkçedeki karşılığı "oblik" demektir. Bu uygulama, dünya çapında izciler için oluşturulmuş bir sosyal platformdur.

Platform, 224 ülkedeki Bölgesel İzci Kuruluşları tarafından desteklenmektedir. Scout APK web adresinden sonra mobil uygulama geliştirilerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Dünyanın her yerinden kullanıcılar platforma erişerek yayınlara, etkinliklere, güncel projelere, fotoğraf ve video içeriklerine erişebilirler.

İzci APK, Dünya İzci Hareketi Örgütü tarafından eğitim amaçlı geliştirilmiştir. Irkı ve inancı ne olursa olsun, her kullanıcının bu platforma katılması desteklenir.

Scout APK ile dünya çapındaki aktif Scout topluluğuna katılabilirsiniz. Güncel dünya haberlerini takip edebilir, keşif alanlarını keşfedebilirsiniz.

İndir SCOUTS [10 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş