Rush Royale Hile APK 13.0.37461 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Rush Royale: Tower Defense TD APK Hile Kullanarak Online Rakiplerinize Karşı Üstünlük Sağlayabilirsiniz! Rush Royale Promo Code Kullanarak Efsanevi Hediyeleri Elde Edebilirsiniz!

Rush Royale  Hile APK 13.0.37461

Genel bakış Rush Royale

İsim Rush Royale
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 13.0.37461
Boyut 92.61 Mb
MOD Sınırsız elmas
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.defense
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Rush Royale: Tower Defense TD Nedir?

Rhandum isimli bir bölgede geçen TD (Kule Savunması) oyununda, stratejik becerilerinizi kullanarak parkuru izleyen yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir.

Tower Defense oyunlarının temel amacı, belirli bir yol üzerinden gelen yaratıklara karşı savunma yaparak, yaratıkları yolun sonuna varmadan öldürme üzerine kuruludur.

Kulelerinizi geliştirerek daha güçlü kuleleri inşa edebilirsiniz. Rush Royale Hile APK oyununda kulelerinizin atış mesafesini ve özelliklerini iyi bilmeniz, size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Örneğin, yavaşlatma özelliğine sahip kulelerinizi olabildiğince parkurun başına konumlandırmanız, yaratıklar yavaşça ilerlerken onlara daha çok hasar vermenizi sağlayacaktır. Rush Royale Taktik stratejilerini geliştirebilirsiniz.

Boss denilen güçlü yaratıklara karşı arkadaşlarınızla yan yana savaşabilir, online oyunculara meydan okuyabilir, hile kullanarak ve seviyeleri tamamlayarak oyunda ilerleyebilirsiniz.

Rush Royale Promosyon Kodları aracılığı ile ücret ödemeden oyun içerisindeki kart koleksiyonunu tamamlayabilirsiniz. Rush Royale Best Deck oluşturmak için hile kullanabilirsiniz.

Rush Royale APK Hile oyununda klan kurabilir ya da klanlara katılabilirsiniz. Zindanlara saldırı yaparak ödüller kazanabilirsiniz.

Rush Royale APK oyunu stratejik olarak savunma yapmanızı gereken bir hile oyunudur. “My.com B.V.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

İndir Rush Royale [92.61 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş