Rush Royale Hileli APK 24.0.80107 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Rush Royale: Tower Defense TD APK Hileli Kullanarak Online Rakiplerinize Karşı Üstünlük Sağlayabilirsiniz! Rush Royale Promo Code Kullanarak Efsanevi Hediyeleri Elde Edebilirsiniz!

Rush Royale  Hileli APK 24.0.80107

Genel bakış Rush Royale

İsim Rush Royale
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 24.0.80107
Boyut 269.57 Mb
Hileli Sınırsız elmas
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici My.com B.V.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.my.defense
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Rush Royale: Tower Defense TD Nedir?

Rhandum isimli bir bölgede geçen TD (Kule Savunması) oyununda, stratejik becerilerinizi kullanarak parkuru izleyen yaratıkları öldürmeniz gerekmektedir.

Tower Defense oyunlarının temel amacı, belirli bir yol üzerinden gelen yaratıklara karşı savunma yaparak, yaratıkları yolun sonuna varmadan öldürme üzerine kuruludur.

Kulelerinizi geliştirerek daha güçlü kuleleri inşa edebilirsiniz. Rush Royale Hileli APK oyununda kulelerinizin atış mesafesini ve özelliklerini iyi bilmeniz, size oldukça avantaj sağlayacaktır.

Advertisement

Örneğin, yavaşlatma özelliğine sahip kulelerinizi olabildiğince parkurun başına konumlandırmanız, yaratıklar yavaşça ilerlerken onlara daha çok hasar vermenizi sağlayacaktır. Rush Royale Taktik stratejilerini geliştirebilirsiniz.

Boss denilen güçlü yaratıklara karşı arkadaşlarınızla yan yana savaşabilir, online oyunculara meydan okuyabilir, hileli kullanarak ve seviyeleri tamamlayarak oyunda ilerleyebilirsiniz.

Rush Royale Promosyon Kodları aracılığı ile ücret ödemeden oyun içerisindeki kart koleksiyonunu tamamlayabilirsiniz. Rush Royale Best Deck oluşturmak için hileli kullanabilirsiniz.

Rush Royale APK Hileli oyununda klan kurabilir ya da klanlara katılabilirsiniz. Zindanlara saldırı yaparak ödüller kazanabilirsiniz.

Rush Royale APK oyunu stratejik olarak savunma yapmanızı gereken bir hileli oyunudur. “My.com B.V.” isimli geliştirici tarafından kullanıcılara sunulmuştur.

İndir Rush Royale [269.57 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş