Root Booster Pro APK Hileli 4.0.9 (Premium)

Gilberto Terry -

Root Booster Pro APK, cihazınızı hızlandırmak için bir uygulamadır ve akıllı telefonunuzun daha kararlı çalışmasını sağlamak için kullanılabilir.

Root Booster Pro APK Hileli 4.0.9

Genel bakış Root Booster Pro

İsim Root Booster Pro
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.0.9
Boyut 2.7 MB
Hileli Premium
Kategori Araçlar
Geliştirici Dominik Nožka
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ram.memory.booster.cpu.saver
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Root Booster Pro APK, mobil cihazınızın performansını artıran bir uygulamadır. Mobil cihazların nasıl çalıştığına dair derin bir anlayışa sahip olan uygulama, gereksiz dosyaları, boş klasörleri ve önbellek dosyalarını kaldırmanıza yardımcı olacak optimum çözümler sunarak maksimum bellek boşaltmanıza yardımcı olur. Bu, yalnızca cihazın yanıt süresini kısaltmakla kalmaz, aynı zamanda pil ömründen de önemli ölçüde tasarruf sağlar. 10 milyondan fazla indirme ve binlerce olumlu yorum, uygulamanın kalitesinin mükemmel bir kanıtıdır.

Uygulamanın çalışma prensibi

Android işletim sistemindeki uygulamalar genellikle aynı anda açılır. Bazen bir uygulamadan çıkmayı seçtikten sonra uygulamanın tamamen çalışmayı durduracağını düşünebilirsiniz, ancak durum bu değildir. Uygulamalar kapatıldığında arka planda çalışmaya devam eder, yani pil gücünü tüketmeye ve cihazın diğer kaynaklarını kullanmaya devam ederler. Gereksiz uygulamaları tamamen durduran tek şey hazırda bekletmedir. Manuel olarak değiştirebilirsiniz veya Root Booster Pro bunu otomatik olarak yapacaktır.

Advertisement

Bunu yapmak için uygulama doğrudan 2 parçayı etkileyecektir: CPU (Merkezi İşlem Birimi) ve RAM (Rastgele Erişim Belleği). Kısacası, CPU denetleyicidir, cihazda uygulamayı çalıştıran işlemlere karar verir ve RAM, verilerin depolandığı bellektir. CPU, bilgisayarı kontrol ederken ihtiyaçlarını karşılamak için RAM'deki verileri alır. Bu iki parçanın yükünün azaltılması makinenin çalışmasına doğrudan etki etmektedir.

Önemsiz dosyaları silin

Önemsiz dosyalar, indirilen uygulamalar ve dosyalar aracılığıyla cihazınıza girer. Yalnızca kötü amaçlı virüsler içermezler, aynı zamanda belleğin daha hızlı dolmasına da neden olurlar. Root Booster APK, boş klasörleri, önemsiz klasörleri temizlemenize, galerideki yinelenen fotoğrafları silmenize veya geri dönüşüm kutusundaki kaldırılmış uygulamaları temizlemenize yardımcı olacaktır. Bu kesinlikle çok fazla bellek boşaltacak ve cihazınızı daha hafif hale getirecektir.

Hafıza dosyasını sil

İstenmeyen uygulamalara ek olarak, önbellek dosyaları da cihaz hafızasını sınırlayan bir faktördür. Bu dosyalar, birçok uygulama için geçici veri deposudur ve uygulamanın sorunsuz çalışmasına katkıda bulunur. Ancak uygulamaları kapattığınızda gereksiz hale gelirler ve içlerindeki geçici veri miktarı cihazınızı ağırlaştırır. Önbellek dosyalarının silinmesi, uygulamanın çalışmasını etkilemez.

Advertisement

Destekleyici Kökler Destekleyici Kökler Destekleyici Kökler Destekleyici Kökler

Geliştirilmiş pil ömrü

Arka plan dosyaları, ekran kapalıyken bile cihazınızın çalışmasını sağlar. Bu kesinlikle cihazın pil ömrünü hızlı bir şekilde azaltacaktır. Root Booster, kullanılmayan uygulamaları otomatik olarak dondurmak, pil ömrünü minimumda tutmak ve daha iyi pil ömrü sağlamak için araçlar sağlar.

Cihazın hızını artırın

Önemsiz ve önbellek dosyalarını temizlemek ve aynı anda arka plan uygulamalarını devre dışı bırakmak, cihazınızın daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olur. Gecikme durumu, sıcak makine büyük ölçüde iyileştirilecektir. Cihaz daha sorunsuz çalışacak, uygulama işleme hızı, kullanıcıların en iyi deneyimi elde etmesine yardımcı olmak için daha hızlı olacaktır. Özellikle uygulama tamamen ücretsiz olduğundan herkes için uygundur.

İndir Root Booster Pro [2.7 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş