Rise of Kingdoms Hileli APK 1.0.80.19 (Sınırsız elmas)

Gilberto Terry -

Rise Of Kingdoms: Lost Crusade APK Oyununda Krallığınızı Kurarak Stratejik Bir Mücadeleye Dahil Olabilirsiniz! Rise Of Kingdom APK Hileli Kullanarak Sınırsız Özellikleri Keşfet!

Rise of Kingdoms  Hileli APK 1.0.80.19

Genel bakış Rise of Kingdoms

İsim Rise of Kingdoms
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0.80.19
Boyut 1.21 Gb
Hileli Sınırsız elmas
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici LilithGames
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lilithgame.roc.gp
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Nedir?

Medeniyetinizi geliştirebileceğiniz, diğer medeniyetleri işgal edebileceğiniz, ekonominizi ve kalkınmanız artırmak için geliştirme yapabileceğiniz, saldırı ve savunma gücünüzü yükseltmek için ordu kurabileceğiniz, online bir strateji oyunudur.

Dünya tarihinde bulunan +10 farklı medeniyetten birini seçebileceğiniz oyunda, Osmanlı medeniyeti de bulunmaktadır. Rise Of Kingdoms Türk Krallıkları ile birlikte eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri beklemektedir.

Advertisement

Casus askerlerinizi kullanarak haritadaki kapalı bölgeleri açabilirsiniz. Kendi haritanızdan rakip oyuncuların bölgelerini görebilir ve onlara saldırı yaparak kaynaklarını ve alanlarını işgal edebilirsiniz.

Online oyunda diğer oyuncularla rekabete girebileceğiniz gibi arkadaşlarınızla da birlik kurabilirsiniz. Askeri gücünüzü birleştirebilir, savaşlarda birbirinize yardımcı olarak dayanışma içerisinde girebilirsiniz.

Rıse Of Kingdoms İndir ile oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz. Oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Rise Of Kingdoms Hileleri ile rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

Rise Of Kingdoms Hileli oyunu “LilithGames” isimli geliştirici tarafından geliştirilmiştir ve 10 yaşının üzerindeki oyunculara sunulmaktadır. Stratejik savaşlarda medeniyetinizi yükseltmeye hazır mısınız?

İndir Rise of Kingdoms [1.21 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş