Real Racing 3 APK Hileli 12.4.1 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Real Racing 3 APK İle Gerçekçi Arabalar, Gerçekçi Sürücüler, Gerçekçi Yarış Pistleri Sizi Bekliyor! Real Racing 3 APK Hileli Kullanarak Yarışın Heyecanını Artır!

Real Racing  3 APK Hileli 12.4.1

Genel bakış Real Racing 3

İsim Real Racing 3
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 12.4.1
Boyut 88.61 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Yarış
Geliştirici ELECTRONIC ARTS
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.ea.games.r3_row
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Real Racing 3 F1 Nedir?

Küresel olarak gerçek hayatta düzenlenen motor sporlarının hepsini tek bir oyunda bulabileceğiniz, rekabet dolu mücadelelerde araba kullanarak performansınızı sergileyebileceğiniz ve Formula 1 yarışlarına katılabileceğiniz bir hileli oyunudur.

15’ten fazla farklı lokasyonda bulunan 40 yarış parkurunda rakiplerinizle mücadele etmek için +250 farklı süper yarış arabasını kullanabilirsiniz. Real Racing 3 Hileli kullanarak araçları kolayca satın alabilirsiniz.

Advertisement

Dünya üzerindeki oyuncularla rastgele yarışlara girebileceğiniz gibi, arkadaşlarınızla birlikte de bu yarışlara katılabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan 4000’den fazla etkinlikte sürüş performansınızı gösterebilirsiniz.

3 boyutlu ve HD grafiklere sahip olan hileli oyunu içerisinde dönüş yaparken işlevsel dikiz aynalarını kullanabilirsiniz. Bir kaza sonrasında araçların aldığı gerçekçi hasarı görebilirsiniz.

Real Racing 3 Android Oyun yarışçıları için vazgeçilmez ve gerçekçi bir yapı üzerine kurulmuştur. Real Racing 3 İndir APK ile oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Real Racing 3 oyunu, “ELECTRONIC ARTS” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaşlardaki kullanıcılara sunulmuştur. Eşsiz hileli avantajını kullanarak pistin tozunu attırmaya hazır mısın?

İndir Real Racing 3 [88.61 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş