Raft Survival: Multiplayer Hileli APK 10.7.0

Gilberto Terry -

Raft Survival'ı indirin: Birçok APK oyuncusu, sallarda sahip olduklarınızla hayatta kalmaya çalışan bir hayatta kalma oyunudur. Özellikle diğer oyuncularla veya arkadaşlarla da oynayabilirsiniz.

Raft Survival: Multiplayer  Hileli APK 10.7.0

Genel bakış Raft Survival: Multiplayer

İsim Raft Survival: Multiplayer
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 10.7.0
Boyut 120.11 Mb
Hileli yok
Kategori Simülasyon
Geliştirici TREASTONE LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki ocean.nomad.online.survival.simulator
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Raft Survival: Multiplayer APK, birçok oyuncunun hayatta kalmasını sağlar, böylece oyuncular deniz hayatı ve birçok ada arasındaki gezilerle ilgili birçok yeni içerik keşfedebilir. Oyuncular hayatta kalma zorluğunda zorluk çekecekler. Ana faaliyetler, arazinizi geliştirmek ve kullanım ve işlemler için malzeme oluşturmak için bulduğunuz unsurları kullanarak bir taban inşa etmek de dahil olmak üzere gerçekleştirilecektir. Fırsatlar ve zorluklar aynı zamanda gelecek, ancak zekanızla bu adada iyi yaşıyorsunuz.

Hareket sırasında kaynak toplayın

Oyuncular birçok oyuncunun hayatta kalması için başlıyor Touf, sistemin sağladığınız ve analiz ettiğiniz bilgileri kaydetme zamanı olacaktır. Son olarak, büyük bir adaya sahip olma hakkına sahip olacaksınız. Bu, gelişiminiz için başlangıç ​​noktası olacaktır. Belirli bir plan ve etkili bir program. Göreviniz başlamak için kaynak toplamaktır. Temel faktörler birçok adada dağılacaktır. Adanızda koşabilir ve diğer adalara tekne gezileri arayabilir veya düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınız olduğunda zor yolculuğunuz yalnız olmayacak.

Advertisement

Makine ve tesisler geliştirme fırsatından yararlanın

Raft'ın Survival Multinger, oyuncuların en güçlü tekneyi inşa etmek için üretim faaliyetleri yapmalarına olanak tanır. Ahşap çubuklardan küçük bir tekne yapabilirsiniz. Ancak gelişim seviyesi olduğunda, onu diğer büyük teknelerle değiştirebilirsiniz. Bina ne kadar büyük olursa, ahşap malzemeler ve diğer malzemelerin o kadar büyük olduğunu hatırlıyoruz. Ana etkinliğiniz bir koleksiyon ve yapıdır.

Cihaz yavaş yavaş oluşturulacaktır. Ama önce dinlenecek bir yere ihtiyacın var. Evinizi toplama faktörlerinden inşa etmek için. Tuhaf görünebilirsiniz, ama bu senin krallığın. Görevler Bilgi Posta Kutusu'nda yapılmalıdır Posta kutusu bildirimler şeklinde görüntülenecektir. İnşaat menüsü yapabileceğiniz şeyi yapacak. Sadece oyuncu belirli bir seviyeye ulaştığında, daha büyük yapılar ve yeni makineler inşa edebilir. Sizinle başlayan birçok yerden sipariş; Krallıktan hammaddelere ihtiyaçları var. Gelirinizi artırmak için birçok fırsatınız olacak!

Oyuncular birçok özel duruma katılır

Birçok hayatta kalma oyuncusunun yönetimi altında iki ana pozisyon vardır. İlk olarak, siz ve arkadaşlarınız da dahil olmak üzere basit bir oyunda kendinizi deneyin. Yalnız senden daha etkili çalışacaksınız. Ayrıca, ekip çalışması sınıflandırmada sabit başarılar kaydetmenize de yardımcı olur. Dahası, oyuncular merkezi adadaki gürültülü hayatı keşfetmek için birçok oyuncuya katılabilirler. Daha fazla arkadaşla tanışabilir ve adanızı geliştirmek için daha fazla deneyime sahip olabilirsiniz.

Advertisement

En ilginç zamanı getir

Raft'ın Survival Multingerer terk edilmiş adalarda çok gerçekçi bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. Oyuncular, sahilde veya birçok adada seyahat ederken toplanan en basit unsurlarla yolculuklarına başlarlar. Garantili çubuk ve tırnak sayısı, herhangi bir binayı kolayca inşa etmenize yardımcı olacaktır. Sadece bu değil, araziyi genişletmeye ve siparişler için mal üretmeye devam etmek. Malzeme eksikliği veya rakibin büyük saldırıları gibi bazı zorluklar ortaya çıkacaktır. Yeni adanızda hayatın tadını çıkarmak için saatleriniz var!

İndir Raft Survival: Multiplayer [120.11 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş