Pubg Crate Simulator APK Hileli 1.0.86 (Sinirsiz para)

Gilberto Terry -

Pubg Crate Simulator APK Hileli Eklentisini Kullanarak İstediğiniz Malzemeleri Kullanmaya Başlayın! Pubg Crate Simulator APK Para Hilesi İle Birlikte İtem Kasın!

Pubg Crate Simulator APK Hileli 1.0.86

Genel bakış Pubg Crate Simulator

İsim Pubg Crate Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.0.86
Boyut 180.16 Mb
Hileli Sinirsiz para
Kategori Simülasyon
Geliştirici The One Int
Fiyat Bedava
Google Play Linki me.theoneint.pubgcrate
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Pubg Crate Simulator APK Hileli Android Oyun Nedir?

PlayerUnknown's Battlegrounds isimli mobil oyun içerisinde oyuncular çeşitli silah ve malzemeleri kullanarak diğer oyuncuları öldürmeye ve hayatta kalan son kişi olmaya çalışmaktadır.

Mobil oyunda kullanıcılar skin ismi verilen eklentilerle, karakterlerini ve silahlarını kişiselleştirebilmektedir. Skinlere oyun içerisindeki çeşitli etkinliklere katılarak sahip olabileceğiniz gibi Pubg Crate Simulator APK Android Oyun uygulaması ile de ulaşabilirsiniz.

Advertisement

Pubg Crate Simulator APK UC Hilesi kullanabilir ve oyun içerisindeki geçerli para birimi olan uc’leri elde edebilirsiniz. Pubg Crate Simulator Para Hilesi ile birlikte istediğiniz itemi oyun içerisinde satın alabilirsiniz. Böylece gerçek para kullanmadan istediğiniz malzemelere sahip olabilirsiniz.

Pubg Crate Simulator Android Oyun platformlarında kullanıcılara kazandırdığı skin ve itemlerle oldukça popüler bir hale gelmiştir. Mobil hileli uygulamasını sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Pubg Crate Simulator APK uygulaması, “The One Int” isimli uygulama geliştiricisi tarafından kullanıcılara sunulmuştur. PUBG içerisindeki eşsiz itemlere ulaşmak ve hileli kullanmak için uygulamayı indirebilirsiniz.

İndir Pubg Crate Simulator [180.16 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş