Proton Bus Simulator Car APK Hileli 1299 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Proton Bus Simulator Car Hileli Oyunu İçerisinde Tüm Araçların Kilidini Açabilirsiniz! Proton Bus Simulator Car Hileli İndir Ve Hileli Özellikleri Ücretsiz Kullan!

Proton Bus Simulator Car APK Hileli 1299

Genel bakış Proton Bus Simulator Car

İsim Proton Bus Simulator Car
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1299
Boyut 869.30 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici MEP
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.viamep.pbsu
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Proton Bus Simulator Car Hileli APK Nedir?

3 boyutlu olarak geliştirilen hileli simülasyon oyunu içerisinde, otobüs sürüşü yaparak yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz. Sürüş esnasında veya yolcu alırken durduğunuz duraklarda farklı kamera açılarını kullanabilirsiniz.

Usta bir otobüs şoförü olmaya hazır mısınız? Gerçekçi grafiklerle geliştirilen mobil oyun içerisinde sürüş yeteneklerinizi geliştirebilir ve oyunda ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Proton Bus Simulator APK Hile özellikleriyle sınırsız kaynak kullanabilirsiniz.

Advertisement

Proton Bus Simulator Chevrolet dahil, istediğiniz otobüsü kolayca satın alabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızla ve bilgisayar üzerinden mobil oyuna ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Car Hileli Download bağlantısı aracılığı ile hileli oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Hileli oyun deneyimi ile birlikte eğlenceli simülasyon tecrübesine katılabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Car oyunu, “MEP” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Otobüs sürme deneyimini gerçekçi öğelerle birlikte sunan hileli bir gündelik mobil oyundur.

İndir Proton Bus Simulator Car [869.30 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş