Proton Bus Simulator Car APK Hileli 297 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Proton Bus Simulator Car Mod Oyunu İçerisinde Tüm Araçların Kilidini Açabilirsiniz! Proton Bus Simulator Car Mod İndir Ve Hileli Özellikleri Ücretsiz Kullan!

Proton Bus Simulator Car APK Hileli 297

Genel bakış Proton Bus Simulator Car

İsim Proton Bus Simulator Car
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 297
Boyut 865.8 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici MEP
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.viamep.pbsu
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Proton Bus Simulator Car Mod APK Nedir?

3 boyutlu olarak geliştirilen hileli simülasyon oyunu içerisinde, otobüs sürüşü yaparak yolcu taşımacılığı yapabilirsiniz. Sürüş esnasında veya yolcu alırken durduğunuz duraklarda farklı kamera açılarını kullanabilirsiniz.

Usta bir otobüs şoförü olmaya hazır mısınız? Gerçekçi grafiklerle geliştirilen mobil oyun içerisinde sürüş yeteneklerinizi geliştirebilir ve oyunda ilerledikçe çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Proton Bus Simulator APK Hile özellikleriyle sınırsız kaynak kullanabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Chevrolet dahil, istediğiniz otobüsü kolayca satın alabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızla ve bilgisayar üzerinden mobil oyuna ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Car Mod Download bağlantısı aracılığı ile hileli oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Hileli oyun deneyimi ile birlikte eğlenceli simülasyon tecrübesine katılabilirsiniz.

Proton Bus Simulator Car oyunu, “MEP” isimli oyun geliştiricisi tarafından tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmuştur. Otobüs sürme deneyimini gerçekçi öğelerle birlikte sunan hileli bir gündelik mobil oyundur.

İndir Proton Bus Simulator Car [865.8 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş