Play Store APK 32.7.14-21 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Play Store Uygulaması İçerisinde Bulunan Tüm İçeriklere Erişim Sağlayabilirsiniz! Ğoogle Play Resmi Uygulamasını Kullanarak Güvenliğinizi Artırabilirsiniz!

Play Store APK 32.7.14-21

Genel bakış Play Store

İsim Play Store
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 32.7.14-21
Boyut 49 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Araçlar
Geliştirici Google LLC Dev
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Play Store App Nedir?

Dünya üzerinde her gün milyonlarca kişiye hizmet veren bir arşiv-mağaza uygulamasıdır. Uygulama arşivi içerisinde aradığınız her oyunu ve uygulamayı bulabilir, bu içerikleri güvenle cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İster oyun arayın, isterseniz günlük hayatınızı kolaylaştırmaya yarayacak bir uygulama arayın, istediğiniz içeriklere hileli kullanarak saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ilgilendiğiniz ya da merak ettiğiniz uygulama ve oyun içeriklerinin açıklamalarını okuyabilir, diğer kullanıcıların içerikler hakkındaki yorumlarını görebilirsiniz.

Ücretli olarak sunulan uygulama ve oyun içeriklerini satın alabilir, sınırsız ve reklamsız bir kullanım deneyimini tecrübe etmeye başlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başlamak için öncelikle Play Store Indırme işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Play Store İndir işlemi oldukça basit birkaç basamaktan oluşmaktadır.

Sitemizde bulunan indirme linki aracılığı ile hileli uygulamasını kolayca indirebilirsiniz. Bu işlemi otomatik olarak başlatmak için mavi renkli linke tıklamanız yeterlidir.

Tıklama işleminden sonra cihazınıza indirdiğiniz dosyayı açabilir ve üzerine tıklayarak kurabilirsiniz. Kurulumu tamamladıktan sonra hileli uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Play Store Güncelle ve uygulamanın modlu sürümünü kullan! Play Store APK Son Sürüm içerisindeki son çıkan yenilikleri keşfetmeye başlamak ister misiniz?

Play Store APK uygulaması “Google LLC” tarafından geliştirilmiştir. Resmi bir uygulama olması sebebiyle güvenlik tedbirleri en üst düzeye çıkarılmıştır. Geliştiriciler tarafından kullanıcılara hizmet ve destek sağlanmaktadır.

İndir Play Store [49 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş