Plague Inc. Hileli APK 1.19.17 (Premium)

Gilberto Terry -

Plague İnc Evolved Oyunu İçerisinde Stratejik Bir Mücadeleye Katılmaya Hazır Mısınız? Plague İnc İndir Ve Oyun İçerisinde Hileli Özelliklerini Kullanmaya Başla!

Plague Inc.  Hileli APK 1.19.17

Genel bakış Plague Inc.

İsim Plague Inc.
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.19.17
Boyut 92.38 Mb
Hileli Premium
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ndemic Creations
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.plagueinc
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Plague İnc APK Hileli Nedir?

Dünyanın sonunu getirmek üzere salgın yaymaya hazır mısınız? İnsan ırkının sonunu getirmek için artık harekete geçmelisiniz. Stratejik bir mücadelede eğlenceli bir oyun deneyimine katılabileceğiniz Plague İnc The Cure oyununa giriş yapın!

Mobil hileli oyunu içerisinde hileli özelliklerini kullanmak ister misiniz? Premium avantajlarına sahip olmak ve Plague İnc Scenario Creator APK oyununda hileli kullanmak için mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Advertisement

Plague İnc For PC ardından Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için geliştirilmiştir. Plague İnc Steam gibi popüler oyun platformlarında oldukça ilgi toplamıştır. Plague İnc Taktik ve stratejileri ile birlikte insanlığı yok etmeye hazırlanın!

10’un üzerinde salgın hastalığı kullanabilir, 50’den fazla ülke ve diğer oyuncularla rekabete girebilirsiniz. Plague İnc Mantar Normal skor tablosunda yukarı tırmanmaya çalışabilirsiniz.

Plague İnc APK oyunu, “Ndemic Creations” isimli oyun geliştiricisi tarafından 7 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Stratejik düşünme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir hileli oyunudur.

İndir Plague Inc. [92.38 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş