Plague Inc. Hile APK 1.19.10 (Premium)

Gilberto Terry -

Plague İnc Evolved Oyunu İçerisinde Stratejik Bir Mücadeleye Katılmaya Hazır Mısınız? Plague İnc İndir Ve Oyun İçerisinde Hile Özelliklerini Kullanmaya Başla!

Plague Inc. Hile APK 1.19.10

Genel bakış Plague Inc.

İsim Plague Inc.
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.19.10
Boyut 82.4 MB
MOD Premium
Kategori Simülasyon
Geliştirici Ndemic Creations
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.miniclip.plagueinc
MOD Özellikleri +
  • Kilidi açıldı
Tanımlama

Plague İnc APK Mod Nedir?

Dünyanın sonunu getirmek üzere salgın yaymaya hazır mısınız? İnsan ırkının sonunu getirmek için artık harekete geçmelisiniz. Stratejik bir mücadelede eğlenceli bir oyun deneyimine katılabileceğiniz Plague İnc The Cure oyununa giriş yapın!

Mobil hile oyunu içerisinde hile özelliklerini kullanmak ister misiniz? Premium avantajlarına sahip olmak ve Plague İnc Scenario Creator APK oyununda hile kullanmak için mobil oyunu sitemizden akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Plague İnc For PC ardından Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için geliştirilmiştir. Plague İnc Steam gibi popüler oyun platformlarında oldukça ilgi toplamıştır. Plague İnc Taktik ve stratejileri ile birlikte insanlığı yok etmeye hazırlanın!

10’un üzerinde salgın hastalığı kullanabilir, 50’den fazla ülke ve diğer oyuncularla rekabete girebilirsiniz. Plague İnc Mantar Normal skor tablosunda yukarı tırmanmaya çalışabilirsiniz.

Plague İnc APK oyunu, “Ndemic Creations” isimli oyun geliştiricisi tarafından 7 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmuştur. Stratejik düşünme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz bir hile oyunudur.

İndir Plague Inc. [82.4 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş