PewDiePie's Tuber Simulator APK Hileli 2.27.0 (Sınırsız Para)

Gilberto Terry -

PewDiePie's Tuber Simulator Hileli Özelliklerini Aktif Hale Getirmek İster Misiniz? PewDiePie Tuber Simulator Hileli APK Oyunu İçerisinde Youtuber Olma Deneyimini Yaşa!

PewDiePie's Tuber Simulator APK Hileli 2.27.0

Genel bakış PewDiePie's Tuber Simulator

İsim PewDiePie's Tuber Simulator
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 2.27.0
Boyut 213.06 Mb
Hileli Sınırsız Para
Kategori Gündelik
Geliştirici Outerminds Inc.
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.outerminds.tubular
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

PewDiePie Tuber Simulator APK Hileli Nedir?

Akıllı cihazlarınızdan Youtuber olma rolünü üstlenebileceğiniz mobil hileli oyunu içerisinde eğlenceli dakikalar geçirmeye hazır mısınız? PewDiePie Tuber Simulator PC ve mobil cihazlar için hileli ile birlikte kullanıma sunuldu!

PewDiePie Tuber Simulator Android oyun platformlarında dikkatleri üzerine toplayan bir simülasyon oyunudur. Oyun içerisindeki temel amaç yayın yaparak para kazanmaya çalışmaktır.

PewDiePie isimli dünyaca ünlü Youtuber’ın hayatını tecrübe edebileceğiniz mobil oyun içerisinde, kazandığınız para ile odanızı dizayn edebilir ve daha yüksek performanslı bilgisayarları satın alabilirsiniz.

Advertisement

Oyun içerisinde evcil hayvan sahibi olabilir, video çekerek daha çok izleyiciye ulaşmaya çalışabilirsiniz. Online rakiplerinizle rekabet içerisine girebilir, arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

PewDiePie Tuber Simulator APK Para Hilesi kullanarak oyunda sınırsız para kullanabilir ve istediğiniz her şeyi kolayca satın alabilirsiniz. PewDiePie Tuber Simulator APK Oyun İndir ile oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

PewDiePie Tuber Simulator Yumurta Nasıl Açılır öğrenmek istiyorsanız, hileli özellikleriyle oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. “Outerminds Inc.” tarafından geliştirilen mobil oyun tüm yaş gruplarındaki oyunculara sunulmaktadır.

İndir PewDiePie's Tuber Simulator [213.06 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş