Parking Master Multiplayer 2 APK Hileli 1.4.7 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Parking Master Multiplayer 2 APK Android Ve İOS Cihazları İçin Eğlenceli Bir Deneyim Sunuyor! Parking Master Multiplayer 2 APK Araba Hilesi İle Tüm Araçları Kullan!

Parking Master Multiplayer 2 APK Hileli 1.4.7

Genel bakış Parking Master Multiplayer 2

İsim Parking Master Multiplayer 2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.4.7
Boyut 831.70 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Spektra Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.SpektraGames.ParkingMasterMultiplayer2
Özellikleri +
yok
Advertisement
Tanımlama

Parking Master Multiplayer 2 APK Game Nedir?

 Oyuncuların kendi karakterlerini özelleştirebileceği yapıya sahip olan Parking Master Multiplayer 2 APK Beta oyunu içerisinde 3 boyutlu gerçekçi grafikler, araba yarışları, park etme tecrübesi ve drift yapma mücadelesi sunuluyor.

Parking Master Multiplayer 2 APK And Gold oyunu büyük bir harita içerisinde geliştirilmiştir ve açık dünya yapısına sahiptir. Oyun içerisinde görevlerinizi tamamlamak için mücadele edebilir, online oyuncularla karşılaşabilir ve açık dünya içerisinde hileli sürüş yapabilirsiniz.

Advertisement

Yazımız içerisinde bulunan Car Parking Multiplayer 2 APK İndir bağlantısı ile mobil oyunu hileli olarak oynayabilirsiniz. Oyundaki itfaiye, ambulans, polis arabası, tır ve otobüs gibi birçok farklı aracı hileli olarak kullanabilirsiniz.

Parking Master Multiplayer 2 APK Benz oyunu içerisinde diğer oyunculara kendi araçlarınızı satabilir ve onların araçlarını satın alabilirsiniz. Karakterinizle açık dünya içerisinde rol yapabilir ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Parking Master Multiplayer 2 APK oyunu, “Spektra Games” isimli geliştirici tarafından 3 yaş ve üzerindeki kullanıcılara sunulmaktadır. Sürüş becerilerinizi sergileyebileceğiniz eğlenceli bir açık dünya rol yapma ve sürüş oyunudur.

İndir Parking Master Multiplayer 2 [831.70 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş