Parallel Space Hile APK 4.0.9268 (Premium)

Gilberto Terry -

Parallel Space 64 Bit İle Birlikte Tek Bir Uygulamada Farklı Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz! Parallel Space Game Guardian İle Birlikte Çalışan Bir Mod Programıdır!

Parallel Space Hile APK 4.0.9268

Genel bakış Parallel Space

İsim Parallel Space
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 4.0.9268
Boyut 15.79 Mb
MOD Premium
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici LBE Tech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lbe.parallel.intl
MOD Özellikleri +
  • Premium kilidi açıldı
  • 64 Bit
Tanımlama

Parallel Space Nedir?

Tek bir cihaz üzerinde kullandığınız uygulamalarda, farklı hesaplarınızı aynı anda açmak ister misiniz? Parallel Space Pro APK ile farklı hesaplarınızı eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

Parallel Space For İOS ve Android sistemli cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Sosyal medya hesaplarında ve oyun hesaplarında 2 farklı oturumu aynı anda çalıştırmanız için kullanabileceğiniz bir mod uygulamasıdır.

Parallel Space Nasıl Kullanılır diye soruyorsanız, öncelikle uygulamayı çalıştırmanız gerekmektedir. Ardından açmak istediğiniz uygulamaya birinci hesabınız ile giriş yapabilir, Parallel Space Çoklu hesap içerisinden ikinci hesabınızı açabilirsiniz.

Mobil mod uygulaması cihazınızda bulunan uygulamaları klonlayarak çalıştırır. Temalar yardımı ile kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir alan oluşturur. Böylece gizliliğinizi koruyabilir ve istediğiniz uygulamaları görünmez bir hale getirebilirsiniz.

Parallel Space İndir bağlantısını kullanarak uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisindeki tema özelliklerini kullanabilir, hızlı geçişler yaparak tema değişikliğini uygulayabilirsiniz.

Parallel Space APK oyunu, “LBE Tech” tarafından geliştirilen ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan bir mod uygulamasıdır. Uygulamalar ve oyunlar üzerinde çoklu oturum açmak için geliştirilmiştir.

İndir Parallel Space [15.79 Mb]
Düşüncelerini paylaş