Parallel Space Hileli APK 4.0.9455 (Premium)

Gilberto Terry -

Parallel Space 64 Bit İle Birlikte Tek Bir Uygulamada Farklı Hesaplarınızı Kullanabilirsiniz! Parallel Space Game Guardian İle Birlikte Çalışan Bir Hileli Programıdır!

Parallel Space  Hileli APK 4.0.9455

Genel bakış Parallel Space

İsim Parallel Space
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 4.0.9455
Boyut 34.54 Mb
Hileli Premium
Kategori Kişiselleştirme
Geliştirici LBE Tech
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.lbe.parallel.intl
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Parallel Space Nedir?

Tek bir cihaz üzerinde kullandığınız uygulamalarda, farklı hesaplarınızı aynı anda açmak ister misiniz? Parallel Space Pro APK ile farklı hesaplarınızı eş zamanlı olarak kullanabilirsiniz.

Parallel Space For İOS ve Android sistemli cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Sosyal medya hesaplarında ve oyun hesaplarında 2 farklı oturumu aynı anda çalıştırmanız için kullanabileceğiniz bir Hileli uygulamasıdır.

Parallel Space Nasıl Kullanılır diye soruyorsanız, öncelikle uygulamayı çalıştırmanız gerekmektedir. Ardından açmak istediğiniz uygulamaya birinci hesabınız ile giriş yapabilir, Parallel Space Çoklu hesap içerisinden ikinci hesabınızı açabilirsiniz.

Advertisement

Mobil Hileli uygulaması cihazınızda bulunan uygulamaları klonlayarak çalıştırır. Temalar yardımı ile kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir alan oluşturur. Böylece gizliliğinizi koruyabilir ve istediğiniz uygulamaları görünmez bir hale getirebilirsiniz.

Parallel Space İndir bağlantısını kullanarak uygulamayı sitemizden ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulama içerisindeki tema özelliklerini kullanabilir, hızlı geçişler yaparak tema değişikliğini uygulayabilirsiniz.

Parallel Space APK oyunu, “LBE Tech” tarafından geliştirilen ve tüm yaş gruplarındaki kullanıcılara sunulan bir Hileli uygulamasıdır. Uygulamalar ve oyunlar üzerinde çoklu oturum açmak için geliştirilmiştir.

İndir Parallel Space [34.54 Mb]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş