Papers Please APK Hileli 1.4.4 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Papers, Please! APK Pek çok ödül kazanmış benzersiz bir göçmenlik oyunu! Dikkatlice kontrol edin, yasa dışı göçe izin verilmez!

Papers Please APK Hileli 1.4.4

Genel bakış Papers Please

İsim Papers Please
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.4.4
Boyut 2 MB
Hileli Sınırsız para
Kategori İletişim
Geliştirici Appswiz W.VII
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Tanımlama

Papers, Please, yasadışı göçmenleri ve tehlikeli rakipleri bastıran bir göçmenlik oyunudur. PC'de satıldı ve birçok ödül kazandı ve karanlık ve gerçekçi dünya görüşü ile birçok kullanıcı Trico oldu. Dolandırıcılık olup olmadığını görmek için pasaportları, göçmenlik belgelerini, kimlik kartlarını vb. kontrol edin. Terörizm bazen meydana geldiğinde daha fazla göçmenlik kontrolü yaparak gelirinizi artırın! Arstotzka'ya şeref!

Dolandırıcılık için pasaportunuzu ve diğer belgeleri kontrol edin!

Oyunun temel amacı, pasaportta herhangi bir kusur olup olmadığını, her seferinde hangi belgelerin gerekli olduğunu ve herhangi bir asılsız iddia olup olmadığını kontrol etmektir. Sorun olmaması durumunda girişlerine izin verilir; Sorun çıkması durumunda girişleri reddedilir ve hatta tutuklanma hakları vardır. Sadece sürenin dolmasından kasıtlı dolandırıcılığa kadar değişen faktörleri dikkatlice inceleyerek işimizi mükemmel yapalım.

Hikaye ve sonsuz olmak üzere iki modda oynayabilirsiniz!

Hikaye modunda her gün hikayeyi takip eden bir tema tanıtılacak ve buna göre farklı göçmenlik kontrolleri yapılacak. Günler geçtikçe bir anda göçmenlik belgeleri ve kimlik kartları isteniyor, terör saldırıları nedeniyle göçmenlik kontrolleri kapanıyor ve kıyamet sonrası ani savaşın tehlikeli atmosferini hissedebiliyorsunuz. Sonsuz modda, tıpkı hikaye modunda olduğu gibi, göçü sonsuza kadar kontrol edeceksiniz. Birçok tekrar oynanabilir öğe var, bu yüzden her iki modu da dikkatli bir şekilde oynamanızı istiyorum.

Leaves, Please'in büyüsü, özel akıllı telefon kullanıcı arayüzü ve zamana uyan karanlık dünya görüşüdür! Elbette PC versiyonunda yatay ekran bulunuyor ancak akıllı telefon versiyonunda dikey ekran için yeniden yapılandırıldığını belirtmekte fayda var. Öğeleri sekmelerle değiştirebilirsiniz ve akıllı telefonlarda bile sorunsuz oynamanıza izin veren harika bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Savaş sonrası komünist bir ülkede bile karanlık bir dönem yaşanıyor!

Altı Yıl Savaşlarını yeni bitirmiştir ve 2023'te durum komünist bir ülkedir. Tehlikeli durum devam ederken beklenmedik terör olayları meydana gelir ve kazalara neden olur, bazı insanlar ülkeye giremez bu ve şiddet eylemleri. Ancak işini dikkatsizce ailesi için yapıyor ve bazen bu kadar kötü insanlara zorbalık yapıyor. "Casus x Aile"ye giden atmosferin de keyfini çıkarabilirsiniz, yani bu açıdan keyfini çıkarabilirsiniz.

İndir Papers Please [2 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş