Netv Gold APK Hileli v7 9.8 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Netv Gold V7 Uygulaması İle Tv İzleme Keyfine Katıl, Güncel Versiyonu Kullanmaya Başla! Netv Gold V7 APK İle Birlikte Sunulan Ücretsiz Ayrıcalıkları Deneyimleyin!

Netv Gold APK Hileli v7 9.8

Genel bakış Netv Gold

İsim Netv Gold
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm v7 9.8
Boyut 9.3 MB
MOD Reklamsız
Kategori Eğlence
Geliştirici NetvGold Dev
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok

Tanımlama

Netv Gold APK Nedir?

Netv Gold v5, v7 İzle uygulaması, Netv Gold v4,v6 ardından çıkan son sürüm bir televizyon izleme mod uygulamasıdır. Kullanıcıların dizi, yerli ve yabancı tv kanalları, maç yayınları ve film izleyebilmeleri için geliştirilmiştir.

Mobil mod uygulaması, “NetvGold” isimli geliştirici tarafından piyasaya sürülmüştür. Reklamsız mod özellikleri ile birlikte kullanıcılara tam donanımlı bir yayın izleme imkanı sağlamaktadır.

Uygulama içerisinde bulunan tv kanalları, film ve dizi içerikleri sürekli güncel tutulmaktadır. Dünyada gerçekleşen tüm spor dallarındaki karşılaşmaları yayınlayan kanalları da izlemenize olanak tanınmaktadır.

Netv Gold APK Son Sürüm uygulaması internet bağlantısı ile birlikte çalışmaktadır. İnternet bağlantı hızınızla doğru orantılı olarak 4K yayın kalitesine kadar akış sağlamaktadır.

Netv Gold v4,v6 APK uygulamasının kullanıcılar arasında popüler bir hale gelmesinin ardından, v5, v7 versiyonu geliştirilmiştir. Yeni versiyon içerisindeki arşiv genişletilmiş, yayın kanal sayısı artırılmış ve arayüz iyileştirmeleri yapılmıştır.

Mobil uygulamayı kullanmaya başlamak için öncelikle Netv Gold İndir işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Bu işlemi tamamladıktan sonra kurulumu gerçekleştirebilir ve yayın izleme keyfine katılabilirsiniz.

Tüm yaş gruplarındaki kullanıcıların erişimine sunulan Netv Gold uygulamasını, mod ile birlikte reklamsız, ücretsiz ve sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

İndir Netv Gold [9.3 MB]

Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş