Nebulous Hileli APK 7.0.1.0 (Menüsü)

Gilberto Terry -

Nebulous İO APK Oyunu İçerisinde Online Rakiplerine Karşı Gerçek Zamanlı Mücadeleye Katıl! Nebulous APK Hileli Eklentisi İle Eğlenceli Rekabetin Tadını Çıkart!

Nebulous  Hileli APK 7.0.1.0

Genel bakış Nebulous

İsim Nebulous
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 7.0.1.0
Boyut 43.39 Mb
Hileli Menüsü
Kategori Aksiyon
Geliştirici Simplicial Software, LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki software.simplicial.nebulous
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Nebulous Hileli Oyunu Nedir?

Mobil cihazlar için geliştirilen oyun içerisinde, her oyuncu uzay boşluğunda bir daireyi yönlendirmektedir. Boyut olarak daha büyük daireler, küçük daireleri yutmaktadır. Böylece daha çok büyümektedir.

Oyuncular kendi dairesini kişiselleştirebilmektedir. Nebulous Plazma Hilesi ile dairenizi hızla büyütebilirsiniz. Online olarak 32 farklı oyuncuya karşı mücadele edebilir, çevrimdışı olarak oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz.

Advertisement

Başarılar kazandıkça tecrübe puanınızı artırabilir, Nebulous İO APK Hileli içerisinde farklı oyun türlerinde rekabete girebilirsiniz. Kendi klanınızı kurabilir, arkadaşlarınızla birlikte aynı klan içerisinde yer alabilir ve klan savaşlarına katılabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla karşılıklı mücadele etmek için Bluetooth bağlantısını kullanabilirsiniz. Nebulous özellikleriyle eğlenceli deneyime katılabilir, mobil oyunu sitemizden ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Nebulous APK Hileli oyunu, “Simplicial Software, LLC” tarafından geliştirilmiştir. Diğer oyuncularla anlık olarak mücadele edebileceğiniz eğlenceli bir hileli oyunudur.

İndir Nebulous [43.39 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş