Ne TV APK Hileli 9.8 (Reklamsız)

Gilberto Terry -

Netv Gold APK İle Oyun Oynayabilir, Belgesel, Film, Dizi Ve Canlı Yayın İzleyebilirsiniz! Netv Gold V5 APK İle Uygulamanın Güncel Versiyonunu Kullanmaya Başlayın!

Ne TV APK Hileli 9.8

Genel bakış Ne TV

İsim Ne TV
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 9.8
Boyut 9.3 MB
Hileli Reklamsız
Kategori Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Geliştirici Netv5Altın
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Netv Gold Nedir? 

Akıllı cihazlarınız üzerinden dizi, belgesel, film ve canlı yayın içerikleri ile birlikte oyun oynamanızı sağlayan bir eğlence uygulamasıdır. Uygulama “NetvGold” tarafından geliştirilmiştir.

Artık tek bir uygulama aracılığı ile tüm eğlence içeriklerine hızlıca ulaşabilirsiniz. Canlı yayınları izleyerek spor takımlarını takip edebilir, haber kanallarını izleyebilirsiniz.

Advertisement

Netv APK uygulaması ile yerli ve yabancı filmleri izleyebilir, dünyaca ünlü dizi serilerini kesintisiz bir şekilde akıllı cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Android sistemli herhangi bir cihazınıza Netv Gold APK İndir ile uygulamayı sitemizden indirebilirsiniz. Çocuk kanallarından çizgi film serilerine ulaşabilirsiniz.

Netv Pro APK uygulaması Türkçe olarak kullanıma sunulmuştur. Blu Tv, Bein Sports, Arena Sport gibi kanalları izlemenize olanak tanımaktadır. Ayrıca yerel ve ulusal kanalları da izlemeniz mümkündür.

Ne TV APK uygulaması internet bağlantısı ile çalışmaktadır. Yüksek kalitedeki içerikleri istediğiniz yerden mobil cihazınız ile izlemenizi sağlamaktadır.

İndir Ne TV [9.3 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş