My Singing Monsters APK Hileli 4.2.0 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

My Sing Monsters APK oyuncuları sessiz bir ada ile başlayacak ve sizin göreviniz mükemmel buzu oluşturmak için canavarları yükselterek bu sessizliği kırmak.

My Singing Monsters APK Hileli 4.2.0

Genel bakış My Singing Monsters

İsim My Singing Monsters
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 4.2.0
Boyut 840.27 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Müzik
Geliştirici Big Blue Bubble Inc
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.bigbluebubble.singingmonsters.full
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Şarkı Söyleyen Canavarlarım Hakkında APK

Bugün Google Play Store'dan oynayabileceğiniz her türden benzersiz oyun var. Pek çok oyun, oyunculara farklı duygular yaşatmakta, bu yüzden de tamamen keyif alınmaktadır. İster büyük bir atış hayranı olun, ister bir simülasyon oyuncusu olun, bugün keyfini çıkarabileceğiniz birçok farklı oyun var.

Ama yeni bir şey arıyorsanız, Singing Monster'ımı seveceksiniz! Bu, olabildiğince çok canavar toplamanıza izin veren bir canavar toplama müzik oyunudur.

Bu, Big Blue Bubble tarafından yayınlanan bir oyundur ve günümüzde canavar toplamayı içeren benzersiz bir müzik simülasyon oyunudur. Burada birçok farklı türde canavar toplayabilirsiniz çünkü artık 150'den fazla tür var. Bugün seviye atlayabilmeleri için onları besleyebilir ve büyümelerine izin verebilirsiniz.

Her canavar, keyifli bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabilmeniz için bir enstrümana dayalı benzersiz bir ses oluşturur. Şimdi birçok canavarı yumurtadan çıkarabilir ve hatta adanızı bugün özelleştirebilirsiniz!

Müzik simülasyon oyunu

Günümüzde müzikle ilgili birçok eğlenceli ve ilginç oyun ve uygulama bulunmaktadır. Bir müzik aşığıysanız, birçoğunun tadını çıkarabilirsiniz, ancak çoğu ritim oyunlarıdır. Bugünlerde müziğe odaklanan benzersiz oyunlar bulmak zor çünkü müzik merkezli bir oyunla oynamaktan başka yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Bu oyun, bir enstrümana dayalı olarak benzersiz sesler çıkaran canavarları toplamanıza olanak tanır. Bugün, çıkardıkları farklı görünüm ve seslere sahip 150'den fazla canavarın açabilir ve onları yumurtadan çıkarabilirsiniz.

Burada Noggin, Mammott, Toe Jammer, vb. Gibi birçok canavar var. Ayrıca fırınınızdan alabileceğiniz yiyeceklerle onları besleyerek seviye atlayabilirsiniz. Burada toplayabileceğiniz pek çok muhteşem dekorasyon ve eşya var!

Advertisement

Eğlenin ve bu oyunda yıllık etkinlikleri keşfedin. Bu müzik simülasyon oyununda çıkarabileceğin birçok komik ses var.

Şarkı söyleyen canavarımın yeteneği

İyi bir müzik oyununu seven oyuncular için My Singer Monsters, bugün denemek için mükemmel bir oyundur!

Müzik Simülasyonu – Bugünlerde müzikli birçok eğlenceli oyun var. Deemo, Cytus, Magic Tiles, Piano Tyles, Voez vb. gibi en ilginç ve popüler oyunları oynayabiliriz. Bu oyunların çoğu eğlenceli olsa da çok benzerler.

Temel olarak seviyeleri tamamlamak için müziğin ritmini takip etmeniz gereken bir konsept içerirler. Ancak My Singing Monster, canavar toplama özelliğine sahip olması bakımından farklı bir oyundur!

İlk bakışta bunun bir müzik simülasyonu olmadığını düşünebilirsiniz ama öyle. Burada, bugün benzersiz sesler çıkaran her türden canavarı toplayabilirsiniz.

Ne kadar çok canavar toplarsanız, o kadar iyi sesler elde edebilirsiniz ve adanızı bugün 150'den fazla canavarla doldurabilirsiniz! Burada bugün canavarlarınızı çeşitli yiyeceklerle besleyerek çiftleştirebilirsiniz. Ayrıca adanızı özgürce dekore edebilir ve kişiselleştirebilirsiniz!

150+ Canavar Kuluçka - My Singing Monsters'da bugün açabileceğiniz birçok canavarla eğlenebilirsiniz. Oyunda 150'den fazla canavar var ve bunların altın ödeyerek açabilirsiniz. Bugün Mammott, Noggin ve daha fazlası gibi çeşitli canavarları yumurtadan çıkarmanın keyfini çıkarın.

Ayrıca adanızda bir fırın kurarak canavarlarınızın seviyesini yükseltmek için onları yetiştirebilirsiniz. Daha sonra canavarlarınıza vermek için kurabiye, ekmek, kek ve daha fazlası gibi her türlü hediyeyi satın alabilirsiniz.

Advertisement

Adanı Tasarla – Bu oyunda adanı tasarlayarak çok eğlenebilirsin. Bugün benzersiz görünecek benzersiz dekorasyonlar inşa edebileceksiniz.

Adanızın bugün nasıl göründüğünden siz sorumlusunuz çünkü daha fazla araziyi ele geçirebilir ve ağaçları yok edebilirsiniz. Ayrıca birden çok hedefi gerçekleştirmenize yardımcı olacak birden çok yapının özgürce açabilirsiniz.

Birçok binanın - Bu oyunda, oluşturabileceğiniz kaleler, fırınlar ve diğerleri gibi birçok bina var. Bugün canavarlarınız büyüdükçe adanızın çevresinde çeşitli yapılar oluşturabilirsiniz.

Bu oyunda açabileceğin adaların yanı sıra birçok dekorasyon ve yapının tadını çıkar! Burada eğlenecek ve açacak çok şey var. Birçok ödül almak için hedefler de koyabilirsiniz.

Şaşırtıcı Grafikler ve Sesler - My Singing Monster, canavarlardan türetilen akılda kalıcı müziğin keyfini çıkarmanızı sağlar! Şimdi daha fazla canavarın açın.

Çözüm

Oyunun ana karakteri, bozuk seslerle şarkı söyleyen bir grup canavardır. Tüm canavarlar şarkı söyleyebilir, sıra dışı seslere sahip olabilir ve onlara eşlik etmek için çeşitli enstrümanlar kullanabilir. Toplanan canavarlara bağlı olarak oluşturulan melodi farklı olacaktır.

My Singing Monster'ı buradan indirin! Eğlenceli gündelik bir bulmaca oyunudur. Oyuncuların oyundaki benzersiz seslerini toplaması gerekir. Müziği bilmeseniz bile harika bir ritim oluşturmak için bunları birleştirebilirsiniz. Sorularınız varsa, yorumlarda bırakın!

İndir My Singing Monsters [840.27 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş