My Mini Mart APK Hileli 1.18.45 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

My Mini Mart APK Hileli Eklentisini Kullanarak Sıkıcı Reklamları Kapatabilirsiniz! My Mini Mart Para Hilesi Aracılığı İle Oyun İçerisinde Hızla İlerleyin!

My Mini Mart APK Hileli 1.18.45

Genel bakış My Mini Mart

İsim My Mini Mart
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.18.45
Boyut 101.73 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supersonic Studios LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.KisekiGames.smart
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

My Mini Mart Hileli APK Nedir?

Reklamsız bir şekilde oyunu oynamanız için geliştirilen ve güncel versiyon olarak sunulan mobil bir hileli oyundur. Oyun içerisindeki temel amaç, ürün yetiştirerek müşterilere satış yapmaktır.

My Mini Mart Game içerisinde hızlı karar vermeniz, seri hareket etmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yapmanız gereken birçok iş bulunmaktadır ve zamanınız kısıtlıdır.

Advertisement

My Mini Mart APK Son Sürüm içerisinde ürünleri hızla toplamalı, ağırlıklarını ölçmeli, hayvanları beslemeli ve bu gibi işlemleri tekrar ederek sirkülasyonu artırmanız gerekmektedir.

My Mini Mart APK Para Hilesi kullanmak ve reklamları kapatmak için oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yardımcı işçileri yanınıza alarak işlerinizi büyütebilirsiniz.

My Mini Mart APK oyunu, “Supersonic Studios LTD” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki tüm kullanıcılara sunulmuştur. “Aksiyon Oyunları” isimli kategoride yayınlanmaktadır.

İndir My Mini Mart [101.73 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş