My Mini Mart APK Hile 1.13 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

My Mini Mart APK Hile Eklentisini Kullanarak Sıkıcı Reklamları Kapatabilirsiniz! My Mini Mart Para Hilesi Aracılığı İle Oyun İçerisinde Hızla İlerleyin!

My Mini Mart APK Hile 1.13

Genel bakış My Mini Mart

İsim My Mini Mart
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 1.13
Boyut 90.83 Mb
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supersonic Studios LTD
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.KisekiGames.smart
MOD Özellikleri +
  • Sınırsız para
  • Reklamsız
Tanımlama

My Mini Mart Hile APK Nedir?

Reklamsız bir şekilde oyunu oynamanız için geliştirilen ve güncel versiyon olarak sunulan mobil bir hile oyundur. Oyun içerisindeki temel amaç, ürün yetiştirerek müşterilere satış yapmaktır.

My Mini Mart Game içerisinde hızlı karar vermeniz, seri hareket etmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde yapmanız gereken birçok iş bulunmaktadır ve zamanınız kısıtlıdır.

My Mini Mart APK Son Sürüm içerisinde ürünleri hızla toplamalı, ağırlıklarını ölçmeli, hayvanları beslemeli ve bu gibi işlemleri tekrar ederek sirkülasyonu artırmanız gerekmektedir.

My Mini Mart APK Para Hilesi kullanmak ve reklamları kapatmak için oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yardımcı işçileri yanınıza alarak işlerinizi büyütebilirsiniz.

My Mini Mart APK oyunu, “Supersonic Studios LTD” isimli geliştirici tarafından 13 yaş ve üzerindeki tüm kullanıcılara sunulmuştur. “Aksiyon Oyunları” isimli kategoride yayınlanmaktadır.

İndir My Mini Mart [90.83 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş