My Journey: Sebastia APK Hile 0.0.5 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

My Journey Sebastia APK Android Süper Hile Oyunuyla, Gerçek Bir Köy Yaşamında Hayatta Kalmaya Çalışın! My Journey Sebastia APK İndir Ve Heyecanlı Serüvene Katıl!

My Journey: Sebastia APK Hile 0.0.5

Genel bakış My Journey: Sebastia

İsim My Journey: Sebastia
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.3+
Son Sürüm 0.0.5
Boyut 321.57 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Simülasyon
Geliştirici Jahn Star Games
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.JahnStarGames.MyJourneySebastia
MOD Özellikleri +
  • Reklamsız
Tanımlama

My Journey Sebastia APK Beta Nedir?

My Journey Sebastia APK Full Version hile oyunu, Sebastia kasabasının bir köyünde, gerçek köy hayatını yaşayarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir yaşam simülatör oyunudur.

 “Jahn Star Games” tarafından piyasaya sunulan My Journey Sebastia Apk Cracked hile oyununda, traktöre binebilir ve ekrandaki kontrol tuşlarıyla kolayca aracınızı yönlendirebilirsiniz. Kamyonet, otobüs ya da yarış arabası gibi araçları kullanabilirsiniz.

Sizlere nostalji yaşatacak nitelikte detayları ve ilham verici grafikleriyle My Journey Sebastia APK Build moduna sahip simülasyon oyunu, kendi evinizi inşaa etmenize olanak sağlamaktadır.

İnşaat sekmesindeki duvar, kapı, pencere gibi materyallerle keyfinizce yeni binalar oluşturabilirsiniz. Tarla işlerinde çalışarak ve ticaret yaparak para kazanabilir, tamir işleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.

Baştan sonra köy hayatını deneyimleyeceğiniz My Journey Sebastia APK hile oyununu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Gerçekçi köy simülasyon deneyimine İOS ve Android işletim sistemlerine sahip cihazlarınızdan katılabilirsiniz!

İndir My Journey: Sebastia [321.57 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş