Multi Brawl APK Hile 29.165 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

8 Bit Brawl Stars Eklentisi İçerisinde Hile Özelliklerini Aktif Hale Getirebilirsiniz! Multi Brawl APK İndir Ve Online Rakiplerine Karşı Stratejik Savaşa Katıl!

Multi Brawl APK Hile 29.165

Genel bakış Multi Brawl

İsim Multi Brawl
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 29.165
Boyut 214 MB
MOD Sınırsız para
Kategori Aksiyon
Geliştirici Supercell
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Multi Brawl Stars APK Nedir?

Brawl Stars oyunu ile sınırsız özelliklerle birlikte sunulan bir servere katılmanızı sağlamaktadır. Böylece tüm oyuncular istedikleri her şeye sahip olarak oyunun tadını çıkarmaktadır.

Oyun içerisinde birçok farklı kahraman bulunmaktadır ve oyuncular bu kahramanları seçerek farklı oyun türleri içerisinde mücadele etmektedir. Mücadelelerde temel amaç, rakip oyuncuların can puanını sıfıra düşürmek ve onları öldürmektir.

Multi Brawl APK Android Oyun platformlarında çokça konuşulan oyunların başında gelmektedir. Mobil hile oyunu aksiyon, macera ve strateji temelleri üzerine kuruludur.

Multi Brawl APK Hile ile birlikte siz de eğlenceli serverda online mücadelelere katılabilirsiniz. Kahramanlarınızı son seviyeye getirebilir, skin ismi verilen kıyafetleri açabilir ve sınırsız paraya sahip olabilirsiniz.

Multi Brawl V2 APK ve Multi Brawl V31 versiyonları içerisindeki güncel özellikleri kullanabilirsiniz. Multi Brawl APK Son Sürüm ile eğlenceye siz de katılabilirsiniz.

Multi Brawl APK oyunu, “Supercell” tarafından geliştirilmiştir. Farklı kahramanlarla anlık olarak çevrimiçi mücadelelere katılabileceğiniz bir hile oyunudur.

İndir Multi Brawl [214 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş