Modern Warships APK Hileli 0.79.2.120515598 (Sınırsız cephane)

Gilberto Terry -

Modern Warship APK Oyunu İçerisinde Savaş Gemilerini Kullanarak Rakiplerinizle Gerçek Zamanlı Savaşa Girebilirsiniz! Modern Warships Hileli Avantajını Kaçırma!

Modern Warships APK Hileli 0.79.2.120515598

Genel bakış Modern Warships

İsim Modern Warships
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 0.79.2.120515598
Boyut 1.39 Gb
Hileli Sınırsız cephane
Kategori Aksiyon
Geliştirici Artstorm LLC
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.Shooter.ModernWarships
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Modern Savaş Gemileri Nedir?

Arkadaşlarınızla birlikte savaş gemilerini kullanarak deniz savaşına katılabileceğiniz online bir aksiyon oyunudur. 1’e 1 olarak oyunu oynayabileceğiniz gibi, 5’e karşı 5 olarak da mücadeleye katılabilirsiniz.

Oyunda takım arkadaşlarınızla birlikte belirli bir strateji ile hareket etmeniz gerekmektedir. Cephaneniz bitebilir, rakip oyuncular sizi sıkıştırabilir, savaş esnasında geminize ciddi hasar alabilirsiniz, ayrıca cephaneniz sınırlıdır.

Modern Warships APK Hileli içerisindeki gerçekçi grafikler savaşın heyecanını artırmaktadır. Turnuvalar, etkinlikler ve ödüllü yarışmalarda savaş yeteneğinizi sergileyebilirsiniz.

Advertisement

Modern Warships Para Hilesi kullanarak savaş esnasında sınırsız cephane ve mühimmata sahip olabilirsiniz. Modern Warships Para Hilesi APK ile oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

“Artstorm LLC”  tarafından geliştirilen Modern Warship APK Hileli oyunu içerisinde, 30’un üzerinde savaş gemisi oyuna özel olarak tasarlanmıştır. Uçak gemileri, denizaltılar ve çok daha fazlası etkileyici bir savaş için hazırlanmıştır.

Modern Warships APK oyununda 200’ün üzerinde mühimmat seçeneği ile geminizin saldırı gücünü artırabilirsiniz. Sınırsız hileli özelliklerini kullanarak savaşta kolayca üstünlük sağlayabilirsiniz. 

İndir Modern Warships [1.39 Gb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş