Mobile Legends Hile APK 1.7.23.7854 (Sınırsız para ve elmas)

Gilberto Terry -

Mobile Legend Hile Kullanarak Rakiplerinize Karşı Üstünlük Sağlayabilirsiniz! Mobile Legend Hileleri İle Karakterini Geliştir, Online Savaşlarda Mücadeleye Katıl!

Mobile Legends  Hile APK 1.7.23.7854

Genel bakış Mobile Legends

İsim Mobile Legends
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.1+
Son Sürüm 1.7.23.7854
Boyut 162.25 Mb
MOD Sınırsız para ve elmas
Kategori Aksiyon
Geliştirici Moonton
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.mobile.legends
MOD Özellikleri +

Mod Menüsü

  • Mod Haritası
  • Drone Görünümü
  • Tüm Görünümün Kilidini Aç
  • Sunucu Değişikliği
  • Sınırsız Altın
  • Bir vuruş
  • Soğutma Yok
  • Sınırsız Mana
  • Kule Saldırı Değil
Tanımlama

Mobile Legend Nedir?

100’den fazla kahraman seçebileceğiniz, seçtiğiniz kahraman ile 5’e 5 takım mücadelesine katılabileceğiniz bir MOBA oyunudur. “Moonton” isimli oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.

MOBA oyunları; 2 farklı takımın kahramanlar aracılığı ile birbirlerinin bölgelerinde bulunan kuleleri yok etmek amacıyla, belirli bir harita üzerinde oynanan oyun tarzlarına verilen genel bir isimlendirmedir.

Mobil Legend Hile ile oyununda bulunan kahramanların çeşitli yetenekleri bulunmaktadır. Ayrıca kahramanların, birbirlerine karşı üstün ve zayıf olduğu yönleri vardır.

Örneğin, büyücü bir kahraman anlık olarak yüksek hasar verebilirken, dayanıklılığı çok düşüktür. Tank bir kahraman saldırılara karşı dayanıklı olmasına karşın, hareket hızı düşüktür.

Bu gibi sebeplerle oyun içerisindeki kahramanları iyi bir şekilde tanımak ve yeteneklerini öğrenmek, karşıdan gelebilecek saldırılara karşı tedbirli olmanızı sağlamaktadır.

Oyun haritası üzerinde kulvarlar bulunmaktadır. Bu kulvarlardan gelen yaratıkları öldürerek para kazanabilirsiniz. Kazandığınız para ile kahramanınıza malzeme satın alabilirsiniz. Mobil Legend Hilesi kullanabilirsiniz.

Başarı ile tamamladığınız oyunlarda ödül kazanabilirsiniz. Mobile Legends Hile kullanarak karakterlerinize görünüm değiştirici kıyafetler satın alabilirsiniz.

Mobile Legend Hile APK oyununu sitemizden Android cihazınıza indirebilirsiniz. Çevrimiçi savaşa hemen katılabilirsiniz!

İndir Mobile Legends [162.25 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş