Minecraft Hileli APK Final: 1.20.62.02, Beta: 1.20.70.25

Gilberto Terry -

Minecraft APK İle Hayal Gücünüzün Sınırlarını Zorlayabilirsiniz. Dünyada Satış Rekorları Kıran Oyunu İnceleyin! Minecraft APK İndir Ve İstediğin Yapıyı İnşa Et!

Minecraft  Hileli APK Final: 1.20.62.02, Beta: 1.20.70.25

Genel bakış Minecraft

İsim Minecraft
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm Final: 1.20.62.02, Beta: 1.20.70.25
Boyut 193.48 Mb
Hileli yok
Kategori Arcade
Geliştirici Mojang
Fiyat $7,49
Google Play Linki com.mojang.minecraftpe
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Minecraft Nedir, Nasıl Geliştirilmiştir?

Minecraft, İsveçli oyun geliştiricisi “Markus Alexej Persson” tarafından geliştirilen bir oyundur. 2011 yılında “Mojang” etiketiyle yayınlanmıştır.

“Mojang” firmasının kurucusu da aynı zamanda oyunun geliştiricisi olan “Markus Alexej Persson”dur. Markus; 1 Temmuz 1979 tarihinde İsveç’in Stockholm kentinde doğmuştur. Çocukken en sevdiği şey legolarla oynamaktır.

minecraft apk indir cepde

7 yaşında o dönemdeki bilgisayar dergilerinin arkalarında yayınlanan kodları çalışarak program yazma hayatına ufak bir giriş yapmıştır. 8 yaşına geldiğinde ise ilk oyununu yazmıştır. Yıllar içerisinde çeşitli firmalarda çalışarak ve yarışmalara girerek, kendini her geçen gün biraz daha geliştirmiştir.

Minecraft; Dwarf Fortress, Dungeon Keeper, Roller Coaster Tycoon ve Infiniminer gibi bazı oyunlardan esinlenerek geliştirilmiştir. Oyun, halka açık olarak yayınlanmadan önce TIGSource adlı sitenin forumlarında yayınlanmıştır. Oyunun popülerliği ilk olarak bu siteden yayılmaya başlamıştır.

Minecraft hızlı bir yükselişin ardından, 2014 yılında Mojang ile birlikte tam 2.5 Milyar dolara dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan Microsoft’a satılmıştır.

Minecraft piyasaya sürüldüğü andan itibaren yeniliklerine ayak uydurmuş ve sürekli güncellenmiştir. Bu güncellemeler sayesinde kendini sürekli geliştirerek, oyuncularına sınırsız bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Minecraft APK Son Sürüm 2021 İndir ve güncel versiyonu oynamaya başla!

minecraft apk indir

Minecraft kullanıcılarına birçok farklı platformda oynama şansı sunuyor. İster akıllı telefonlarınızda, ister bilgisayarınızda, isterseniz Playstation gibi konsol cihazlarında oyunu oynayabilirsiniz. Minecraft APK İndir Cepde oynamaya başla!

Minecraft Neden Popüler?

Minecraft, yayınlandığı ilk günden itibaren 200 milyondan fazla satış yaparak, gelmiş geçmiş en çok satan oyun olmayı başarmıştır. Sizler de Minecraft APK Son Sürüm indirerek popüler oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Minecraft oyunu içerisinde hayalinizdeki her şeyi yapabilirsiniz. Mısır piramitlerini veya bir uzay gemisini bile inşa edebilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze bırakılmıştır. Minecraft APK Ücretsiz İndir ve hayal gücündeki yapıyı inşa etmeye başla!

minecraft apk son sürüm indir

Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzle birlikte etraftan bulduğunuz odun gibi kaynakları kullanabilir, inşaata başlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki kırılan blokları kırarak ve etraftan toplayabileceğiniz malzemeleri kullanarak, kendinize bir şehir inşa edebilirsiniz. Minecraft Hileli APK ile ayrıcalıkları keşfedebilirsiniz.

Advertisement

Sadece kendinize ait bir dünya yaratmak yeterli olmayabilir. Oyun içindeki düşmanlarınızla da mücadele edebilir. Yeni yerler keşfetmek için yolculuğa çıkabilirsiniz. Düşmanlarınıza saldırmak ve kendinizi savunmak için aletler toplayabilir ya da bunları kendiniz yapabilirsiniz.

Minecraft APK İndir 2021 oyununun hayal gücünü geliştirdiği herkes tarafından bilinmektedir. Bu sebeple eğitim sektöründe bile “Minecraft Education Edition” sıklıkla kullanılmaktadır. Minecraft oyunu doğası gereği ile her yaştaki oyuncunun düşünme becerisini geliştirmektedir.

Minecraft Oyun Modları:

-Survival: Survival yani hayatta kalma modu. Survival moddaki temel amaç, hayatta kalmaya çalışmaktır. Hayatta kalabilmek için gerekli kaynakları toplamalı, sizi koruyacak yapılar inşa etmeli, düşmanlarınızla savaşmalı, ve yemek yemelisiniz.

minecraft apk ücretsiz indir

Eğer oyunu bitirmek isterseniz, “End” isimli yere gitmeniz gerekmektedir. Burada ejderha ile savaşarak onu öldürebilirsiniz. Ejderhayı öldürdüğünüzde oyun sonlanmaktadır.

-Creative: Creative yani yaratıcı. Minecraft APK Son Sürüm 2020 İndir ile creative modda oyun içindeki her türlü malzemeyi kullanabilirsiniz. Can veya açlık gibi sınırlama olmadan kendi yapılarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Creative modda uçabilir ve kırılması çok zor blokları bile zorlanmadan kırabilirsiniz.

-Hardcore: Hardcore yani zorlayıcı. Bu modda ise Survival modundaki kurallar geçerlidir. Sadece bir fark bulunmaktadır; bu  oyun modunda ölürseniz, tekrar doğamazsınız.

-Adventure: Adventure yani macera modu. Bu için internette birçok harita bulabilirsiniz. Blokları kazarken doğru aletler kullanmalısınız. Bu modda da Survival modundaki gibi açlık ve sağlık barları bulunmaktadır. Oyuna direkt bu modla başlayamazsınız.

minecraft hile apk

-Spectator: Spectator yani izleyici modu. Bu modda oyun içeriğine ve gidişatına müdahale edemezsiniz. Harita üzerinde uçarak diğer oyuncuları ve yaşanan olayları izleyebilirsiniz. Oyundaki yaratıkların ya da diğer oynayan oyuncuların üstüne tıkladığınızda, tıkladığınız oyuncunun görüş açısından olayları izleyebilirsiniz.

Minecraft Hakkında Ekstra Bilgiler

Oyunda “Mob” olarak isimlendirilen yaratıklar, oyunu oynayan kişiler dışındaki hareket edebilen tüm varlıklara verilen genel bir isimlendirmedir. Bunlar saldırgan, yarı saldırgan, pasif, evcilleştirilebilen, yardımcı patron ve kullanılmayan moblar olarak sınıflandırılır.

Minecraft İndir APK 2020 ile oynarken açlık seviyenizi de görüntüleyebilirsiniz. Açlık çubuğu but simgesi ile gösterilmektedir. Bu çubuk enerji harcadıkça azalmaya başlayacaktır. Yemek yiyerek bu çubuğu doldurabilirsiniz.

Advertisement
minecraft apk son sürüm

Oyundaki çeşitli yiyecekler, farklı sürelerde bu çubuğun dolmasını sağlamaktadır. Minecraft Hileleri APK kullanarak, oyunda ulaşılması zor şeylere daha kolay ulaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde 3 farklı boyut bulunmaktadır. Bunlar; Overworld, Nether, ve End boyutlarıdır. Her boyut diğerlerinden farklı özelliklere sahiptir. Örneğin; Overworld dünyası çoğu oyuncunun doğduğu yerdir. Oyuncular hayatlarını çoğunlukla bu boyutta geçirmektedir.

End boyutunda ise, Endermanlar, Ender Ejderhası, ve Ender böcekleri bulunmaktadır. Eğer Ender ejderhası ölürse, End boyutundan dünyaya geçiş için bir geçit kapısı belirir.

Aletler, Zırhlar Ve Madenler

Oyunda 5 farklı alet bulunmaktadır. Bunlar; kılıç, kazma, kürek, çapa ve baltadır. Her aletin görevi farklıdır. Örneğin, kılıç ve balta saldırı için kullanılırken, çapa ise bitkileri ekmek için tarla hazırlamada kullanılır. Balta saldırı için kullanılırken, aynı zamanda da odun ve tahta malzemeleri daha hızlı kırmanıza yarar .

minecraft apk indir pc

Minecraft APK İndir 2022 oynarken birçok madenle karşılaşabilirsiniz. Bu madenler şunlardır;

-Kömür
-Demir
-Lapis
-Altın
-Elmas
-Kızıltaş
-Zümrüt
-Kuvars
-Bakır
-NetheriteHer maden tıpkı aletler gibi farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Örneğin kömürü bir çubukla birleştirip birlikte kullanarak meşale elde edebilir ve akşamları ışık olarak kullanabilirsiniz. Ya da yemek pişirmek ve maden eritmek için kömür kullanabilirsiniz.

minecraft hileleri apk

Demiri kazdığınızda ham demir olarak çantanıza düşer. Ham demiri eriterek, demir külçesi elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu demir külçelerinden birçok el aleti elde edebilirsiniz. Demir el aletleri en dayanıklı aletler oldukları için en çok tercih edilen el aletleridir.

Son Olarak

Minecraft aynı zamanda Twitch ve Youtube gibi platformlarda da en çok izlenen oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun severler minecraft oynadıkları kadar, sosyal platformdaki diğer oyuncuları da izlemektedir.

Oynaması kadar izlemesi de keyifli olan bu oyunu Minecraft APK Ücretsiz İndir ile oynamaya başlayabilirsiniz.

Makalemizde sizlere anlattığımız popüler Minecraft oyunun ve çok daha fazlasını görmek istiyorsanız, siz de Minecraft Hileli APK ile Minecraft’ın eğlenceli dünyasına adım atın! 

İndir Minecraft [193.48 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş