Minecraft Jenny Hileli APK 1.5 (Eşya)

Gilberto Terry -

Minecraft Jenny Mod APK Oyunu İçerisinde Minecraft Macerasına Jenny İsimli NPC İle Katılmak İster Misiniz? Jenny Mod Minecraft Pocket Edition Oyununa Giriş Yapın!

Minecraft Jenny  Hileli APK 1.5

Genel bakış Minecraft Jenny

İsim Minecraft Jenny
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm 1.5
Boyut 9,8 MB
MOD Eşya
Kategori Arcade
Geliştirici suwarni dev
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.suwarni.jennyaddonskinmcpe
MOD Özellikleri +

Jenny Modu

  • Aşama 1: 3 dosyayı da kurun ve oyunu açın.
  • Adım 2: İndirme bölümünden çıkın ----> sırayla 2 Mod dosyası seçin ----> Minecraft ile açmayı seçin ----> Mod dosyasının oyuna otomatik olarak yüklenmesini bekleyin.
  • Aşama 3: Yeni dünya yarat ----> Mod Paketi bölümünü seç ----> Jenny Minecraft'ı seç ----> Yaratıcı modu seç ----> Dünyayı başlat ----> Jenny yumurtaları al.
Tanımlama

Jenny Mod For Minecraft APK Nedir?

Minecraft oyunu içerisinde yayınlanan yeni paketler, yeni etkinlikler ve yeni maceralar aralıksız devam ediyor. Piksel görünümlü 3 boyutlu oyun içerisinde hileli özelliklerini kullanarak Jenny isimli karakter ile heyecan dolu bir serüvene hazır mısınız?

Mobil oyun platformlarında yetişkin özellikleri ile popüler olan hileli oyunu içerisinde, Minecraft Jenny APK No Ads ile reklamları kaldırabilirsiniz. Minecraft Jenny Mod Download ile hileli oyununu oynayabilirsiniz.

“Mojang” tarafından kullanıcılara sunulan mobil hileli oyunu içerisindeki hileli versiyon özelliklerini kullanmak isterseniz, yazımız içerisindeki indirme linklerine tıklayabilirsiniz.

Minecraft Jenny Mod Nasıl İndirilir diye soruyorsanız, sitemizden mobil hileli oyununu Android ve iOS sistemli akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Minecraft Jenny Mod Download PC ile oyunu bilgisayarda da hileli olarak oynamanız mümkündür.

Jenny Mod Minecraft APK oyunu ile mobil oyun deneyimini akıllı cihazlarınızdan hileli olarak tecrübe edebilirsiniz. Minecraft'ın eğlenceli dünyasında aksiyon dolu bir deneyime hileli ile birlikte katılmak ister misiniz?

İndir Minecraft Jenny [9,8 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş