Minecraft Classic APK Hileli 1.88 (Cilt, Ölümsüzlük)

Gilberto Terry -

Oyun inşa etmeyi seviyorsanız, android cihazınızda Minecraft Classic'i ücretsiz oynayın ve kare blokları kullanarak hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edin.

Minecraft Classic APK Hileli 1.88

Genel bakış Minecraft Classic

İsim Minecraft Classic
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.4+
Son Sürüm 1.88
Boyut 27.3 MB
Hileli Cilt, Ölümsüzlük
Kategori Eğlence
Geliştirici Raxman Mods
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.RaxmanMods.Classic.Games
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Minecraft Classic Online Game'e Hoş Geldiniz Minecraft Classic'in klasik sürümünü web sitemizden indirmeden Minecraft oynayabilirsiniz. minecraft sunucusu Perfectcraft Server'ı içerir.

Oyun inşa etmeyi seviyorsanız, android cihazınızda Minecraft Classic'i ücretsiz oynayın ve kare blokları kullanarak hayal edebileceğiniz her şeyi inşa edin.

Bir oyun başlatın ve keşfedilecek başka bir dünyayı keşfedin. Minecraft Classic, her bağlandığınızda size farklı bir ortam sunacak. Bu nedenle, her oynadığınızda, yapılarınızı karşılaştığınız ortama ve araziye uyarlamanız gerekecektir.

Tek başınıza veya arkadaşlarınızın yardımıyla inşa edin

Daha önce LEGO gibi yapı taşlarıyla oynadıysanız, kendi eserlerinizi yaratmanın verdiği tatmini bilirsiniz. Minecraft Classic'te hayal gücünüzün sınırları dışında sınırsız yaratabileceksiniz. Kendi başınıza bir dünya inşa edebilecek veya çok oyunculu modda diğer kullanıcılarla işbirliği yapabileceksiniz.

Advertisement

Bu Minecraft'a tarayıcınızdan ücretsiz olarak erişin ve neden bu kadar çok oyuncuyu şaşırttığını keşfedin.

'Minecraft Classic' ücretsiz bir moddur ve Minecraft'ın yüklenmesini gerektirmez, bu da oyunun bazı özelliklerini sınırsız bir süre boyunca denememize izin verir.

Minecraft'ı bilmiyor musun? Bu, zamanımızın en popüler bağımsız oyunlarından biri, argümanının orijinalliğini ve basit grafiklerini, tamamen küplerden oluşan bir dünyayla hesaba katarsak gerçekten merak uyandıran bir durum. Maceralarınızı en sevdiğiniz şekilde inşa edip yaşayabileceğiniz özgür bir dünyaya sahip olduğunuz için bu çok eğlenceli ve gerçekten ilgi çekici bir oyun. 36 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı ve yaklaşık 7 milyon Premium kullanıcı bunu veriyor.

Minecraft'ın bu sürümü, tam sürüm kadar güncellenmemiştir, bu nedenle açabileceğiniz pek çok yeni öğeye ve oyunun önceki sürümlerinde yapılmış olan değişikliklere sahip olmayacaksınız. Oyunu kaydedemeyeceğiniz için Minecraft Classic'i oyunun süresiz bir demosu olarak düşünün. Yalnızca yaratıcı modda oynayabileceksiniz, hayatta kalma modunda ve zor modda da oynayamayacaksınız. Bu modda oyunun tüm araçlarına ve bloklarına sahip olacaksınız, böylece istediğinizi inşa edebilir, değiştirebilir ve dünyayı istediğiniz gibi keşfedebilirsiniz. Bu şekilde, oyunun tam sürümüne geçerseniz ne bulacağınızı görebileceksiniz.

Advertisement

Çözüm

Ayrıca, çevrimiçi bir oyun olmanın nasıl bir şey olduğunu denemek istiyorsanız, oyunun aynı web sitesinde, ücretsiz Minecraft hesabınızla erişebileceğiniz Minecraft Classic için çok oyunculu sunucuların bir listesine sahipsiniz.

İndir Minecraft Classic [27.3 MB]
Daha İlginç Uygulamalar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş