Metin2 Hile APK 11.0 (Para kasma)

Gilberto Terry -

Metin2 Hileleri Kullanıcıya Ekstra Avantaj Sağlamaktadır! Metın2 PvP Hile Kullanarak Online Savaş Oyununda Karşınızdaki Rakibi Kolayca Alt Edebilirsiniz!

Metin2  Hile APK 11.0

Genel bakış Metin2

İsim Metin2
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 4.0.3+
Son Sürüm 11.0
Boyut 11.3 MB
MOD Para kasma
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici MOBIL GAMES
Fiyat Bedava
MOD Özellikleri +
MOD yok
Tanımlama

Metin 2 Nedir?

“MOBIL GAMES” tarafından geliştirilen, akıllı cihazınızdan MMORPG oyun tecrübesini yaşayabileceğiniz bir mobil oyundur. Bilgisayar oyunundan sonra mobil cihazlar için geliştirilmiştir.

MMORPG oyunları; oyuncunun karakteri ile birlikte oyun görevlerini yerine getirerek ve oyunda bulunan yaratıkları öldürerek, karakterini geliştirmeye çalıştığı, online, rol yapma oyunlarına verilen genel bir isimlendirmedir.

Metin2 TR Hile oyununda karakterinizi daha güçlü bir hale getirmek için ödüllü görevleri tamamlayabilir, hile avantajlarından faydalanabilir, para kazanabilir, kazandığınız para ile karakterinize ekipman satın alabilirsiniz.

Metin2 Hile 2022 kullanarak daha güçlü bir hale geldiğinizde, daha güçlü yaratıklara saldırarak daha çok para kazanabilirsiniz. Yaratıkları öldürdükçe tecrübe puanı kazanarak karakterinizin yeni özelliklerini kullanıma açabilirsiniz.

Metin2 Güncel Hileler ve çok daha fazlasını kullanarak mobil oyuna katılmak isterseniz, oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Metin 2 oyununda soluksuz bir macera sizleri beklemektedir. Metin2 Hile kullanarak bu macerada hızla ilerleyebilir, online oyunculara karşı güçlü bir pozisyona gelebilirsiniz.

İndir Metin2 [11.3 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Düşüncelerini paylaş