Lovecraft Locker Hileli APK v1.3.18

Gilberto Terry -

Lisede farklı bir hayat yaşamak için Lovecraft Locker APK'sını indirin. Yaramaz bir tentacle tanrısı olarak oynayacaksınız ve amacınız tentacle dolabından kızları yakalamak.

Lovecraft Locker Hileli APK v1.3.18

Genel bakış Lovecraft Locker

İsim Lovecraft Locker
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.0+
Son Sürüm v1.3.18
Boyut 137 MB
Hileli yok
Kategori Gündelik
Geliştirici Strange Girl
Fiyat Bedava
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Lovecraft Locker: Tentacle Lust APK Android için

Lovecraft Locker türkçe çeviri, oyuncuyu yaramaz bir dokunaç tanrısı rolüne sokan bir simülasyon oyunudur. Ana göreviniz, dokunaçlarınızı kullanarak flört etmek ve kadınları yakalamak. Güzel kadınları takip etmenizi sağlar. Birisi dolaba boşaldığında, ekranın sağ tarafında bir bildirim alacaksınız.

Oyun güzel grafiklere sahip. Böylece güzel bir ortamda eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca kaşifler için eğlenceli hale getiren bazı harika animasyonlara sahiptir. Sezgisel tasarım sayesinde her oyuncu oyundaki görevleri ve görevleri kolayca tamamlayabilir. Oyunun birçok bölümü arasında stres veya tehlikeli anlık hareketler olmadan hareket edebilirsiniz.

Oynanış da çok etkileyici. Oyuncuların görevleri vardır ve oynayacak daha fazla bölüm almak için görevleri tamamlamaları gerekir. Böylece son aşamaya gelene kadar oyunun birçok bölümü arasında geçiş yapabilirsiniz. Buradaki bir başka harika özellik de esnek olay örgüsüdür. Oyunun olay örgüsünü takip etmekle sınırlı olsanız da, benzersiz kararlarınızla hikayenin nihayetinde nereye varacağını seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Lovecraft Locker Tentacle APK yakın zamanda geliştirildi ve o zamandan beri popülerlik kazanıyor. Oyun, işletim sistemi 5.0 veya üstü olduğu sürece Android cihaz kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Düşük kaliteli grafikler nedeniyle fazla yer kaplamaz, bu nedenle depolama alanı az olsa bile kurabilirsiniz.

Advertisement

Lovecraft Locker APK Son Sürümün oyundaki ilginç özellikler

 • Oyunu oynamak ve kontrol etmek kolaydır.
  Bu oyunun kontrolü çok kolaydır. Oyuncuların gerçekten katılması için bir format var
  Oyun, oyuna bağlanabilir ve oynamak için motive edilebilir. Oyuncu gerekir
  Zorlu durumlarla meşgul olun ve engellerin üstesinden gelmek zorundasınız.
 • Basit ama güzel grafikler.
  Bu oyunun görüntüsü veya güzelliği oldukça kolay elde edilebilir. Ama bir yere kadar, kalbinizin atmasına neden olacak dehşet verici sahnelere tanık olacaksınız. Bu oyuna ilk başladığınızda soyunma odasına benzer bir odaya götürüleceksiniz. Soyunma odası koridorda yer almaktadır. Ve kullanımdayken etrafta dolaşan bir sürü kız vardı.
 • Dünyanın her yerinden oyuncularla birlikte oynayın.
  Burada, dünyanın her yerinden yeni eğlence biçimleri arayan birçok insanla oynayabilirsiniz. Burada her şeyin tadını çıkarın.
 • Üyelik kaydı olmadan oynayın.
  Oyuncular hiçbir şekilde kayıt olmak zorunda kalmadan oynayabilirler. Oyunu web sitemizden Android cihazınıza indirin ve hemen oynamaya başlayın.
 • Kullanımı kolay kullanıcı arabirimi.
  Android için en yeni Lovecraft Tentacle Locker untold stories APK'sı artık indirilip cihazınıza yüklenebilir. Bu uygulama harika bir performansa ve en küçük dosya boyutuna sahiptir. Oyuncuların en son güvenilir oyunları oynamak için başka izinlere ihtiyacı yoktur.
 • Güvenli oynayın.
  Çünkü bu oyun sadece belirli bir grup insan için uygundur. Uygulama yapımcıları, oyuncuların verilerinin açığa çıkmasını önlemek için en iyi veri koruma sistemini kurmuştur.
 • Ücretsiz oynayın.
  Oyunu tamamen ücretsiz oynayın. Tüm seviyelere ücretsiz erişim için Lovecraft Tentacle Locker exclusive APK'sını indirin.
Advertisement

Bu, temel Oynanış ve benzersiz konsepte sahip simülasyon oyunlarını sevenler için ilginç bir oyundur. Basit grafikler, birçok oyun öğesi ve basit oyun stili, anime oyunları, çevrimiçi flört ve boşta kalma oyunlarını ilginç buluyorsanız onu ideal bir seçim ve harika bir öneri haline getiriyor.

Lovecraft Dolabı Özellikleri

Hiç anime oyunu oynamak istedin mi? Şimdi Lovecraft Locker APK'sını indirin ve keyfini çıkarın.

 • Basit Anime
 • Tüm eğlenceyi elde edin
 • Keyfini çıkarın
 • Eğlenceli Çizgi Grafikler

Çözüm

Lovecraft Locker APK, Lovecraftian korkuya dayalı ancak benzersiz bir dokunuşa sahip bir oyundur. Howard Phillips Lovecraft'ın istediği gibi bir korku oyunu olmak yerine, Cthulhu'yu kurtarıcısı ve efendisi olarak selamlayan dokunaçlı bir canavar olarak oynadığınız yaramaz ve heyecan verici bir oyun.

Hemen indirip oynamaktan çekinmeyin!

İndir Lovecraft Locker [137 MB]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş