Lords Mobile Hileli APK 2.122 (Sınırsız para)

Gilberto Terry -

Lords Mobile: Tower Defense, inşaattan yönetime ve kule savunmasına kadar pek çok oynanış tarzını birleştiren bir oyundur. Lords Mobile, imparatorluğunuzu kurmak ve yönetmek için gerçek zamanlı bir MOBA'dır.

Lords Mobile  Hileli APK 2.122

Genel bakış Lords Mobile

İsim Lords Mobile
Güncellenmiş
İle Uyumlu Android 5.1+
Son Sürüm 2.122
Boyut 935.43 Mb
Hileli Sınırsız para
Kategori Strateji Oyunları
Geliştirici IGG.COM
Fiyat Bedava
Google Play Linki com.igg.android.lordsmobile
Özellikleri +
yok
Şimdi İndir
Bu uygulamayı/oyunu herkesle paylaşın
Advertisement
Tanımlama

Oyuncuların onu geliştirmenin bir yolunu bulacağı ve birçok farklı düşmanla karşılaşacağı bir krallığınız olacak. Aynı zamanda, dövüş mekaniğine de tamamen erişilebilir, böylece zamanınızı çeşitli seviyeleri geçmek için kart becerilerinizi birleştirerek ve yükselterek geçireceksiniz. Oyuncuların geçmesi gereken uzun bir yolculuk olacak.

Krallığını inşa et

Lords Mobile'da oyuncular, kaos ve savaş dünyasında kendilerine ait bir krallığa sahip olacaklar. Aynı zamanda ejderha benzeri varlıklar da vardır, bu nedenle kahramanların rolü vazgeçilmezdir. Oyunun başında savaş sonrası düşmana karşı bir rakip oluşturmak için ilk adımları atacak ve krallığın unsurlarını ihtiyaçlarınıza göre inşa etmenin yollarını bulacaksınız.

Bu oyunda ne yapacağınızı bilmiyorsanız ekranın alt kısmında bir görev sistemi görecek ve oyunda hangi gereksinimleri yerine getirmeniz gerektiğini bileceksiniz. Bu gereksinimler oyunun birçok yönünde ortaya çıkacağından mekanik öğrenenler için idealdir. Özellikle, portalınızı yükseltmeniz veya belirli bir seviyeyi tamamlamanız gerekecek. Yani yükseltme tamamlandıktan sonra heyecan verici bir savaş sizi bekliyor.

Advertisement

Oyuncular tarafından büyüleyici bir kule savunma oyunu

Lords Mobile'da inşa etmenin yanı sıra deneyimlediğiniz ikinci oyun, düşmanlarla savaşlara katılmaktır. Elbette, düşmanla savaşmak için belirli bir karakteri kontrol etmeyeceksiniz, ancak üssünüzü korumak için birlikler çağıracaksınız. Oyun ekranı ikiye bölünecek ve sol taraf sizin üssünüz olacak. Oyuncu ile düşman üssünü birbirine bağlayan yolun mavi bir yolu olacaktır. Bu yol gittikçe uzayacak ve üzerinde tesisler inşa edebilir veya birlikler çağırabilirsiniz.

Belli sayıda kartınız olacak, yanlarında zamanla artan enerji miktarı olan bir enerji bloğu olacak. Her kart belirli bir miktarda enerji tüketir, böylece minyonları çağırabilir veya kartın gücünü kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mavi çizginin işaret ettiği konuma sürüklemeniz gerektiğinde kullanımı çok basit. Böylece, yol oraya ulaşabiliyorsa, düşman üssünün yakınında minyonları çağırabilirsiniz.

Advertisement

Farklı kartlar aç

Lords Mobile'ın ilk bölümlerinde sadece iki temel kart kullanmayacaksınız, aynı zamanda birçok farklı kartın kilidini de açacaksınız. Aynı zamanda oyun ekranına katılmak için sadece belirli sayıda kart kullanıyorsunuz ve ödülleri pek çok çekici özelliğe sahip yeni kartlar olacak. Oyunda kullanabileceğiniz kartlar arasında birlikler, binalar, beceriler ve diğer birçok öğe bulunur. Güçlendirmek için aynı türden kartlar bulmanız gerekecek.

Oyuncuların hem eğlenmesi hem de çok fazla kaynak tüketmesi için değerli bir yol, sandıkları açmaktır. Sandığın getirdiği ödüllere şaşıracaksınız ve aldığınız para miktarını da göreceksiniz. Ayrıca Yükseltme bölümünde, kartınızın istatistiklerini iyileştirmek için kaç tür karta ihtiyacınız olduğunu bileceksiniz. Bu nedenle, bu, oyuncuların çok fazla zamanını alacak bir öğedir. Bu kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun.

İndir Lords Mobile [935.43 Mb]
Daha İlginç Oyunlar Keşfedin
Advertisement
Düşüncelerini paylaş